Jak poznałem waszą matkę (2005-2014)
Jak poznałem waszą matkę: Sezon 6 Jak poznałem waszą matkę Sezon 6, Odcinek 20

Wybuchowa kanapka z klopsami

The Exploding Meatball Sub 21m
8,5 1 949
ocen
8,5 10 1 1949
Jak poznałem waszą matkę
powrót do forum s6e20

s06e20

ocenił(a) serial na 10

genialny odcinek, serial mnie zaskakuje z kazdym odcinkiem! napewno najlepszy odcinek w
tym sezonie.
co wy myslicie?

ocenił(a) serial na 8
EpicFail

Ciekawe kiedy będą napisy...

ocenił(a) serial na 9
przemek_was

no wlasnie tez czekam na napisy...

ocenił(a) serial na 9
EpicFail

Odcinek faktycznie genialny, nie chciałabym spoilerować, ale Barney po prostu wymiata ;)

ocenił(a) serial na 9
EpicFail

Odcinek ekstra, wybija sie w 6 sezonie ale najlepszy jest odcinek z Blitzem !

ocenił(a) serial na 1
Wishermill

Dżizas, odcinek nudny jak flaki z olejem, w ogóle nie śmieszny, raczej żałosny. Zazwyczaj oglądając kolejne odcinki HIMYM mam na twarzy wielkiego banana, ale nie tym razem - coś nie pykło, może po prostu oczekiwałem czegoś więcej po dwóch/trzech tygodniach przerwy.
Ja chcę Norę, ja chcę, żeby Ted zerwał wreszcie z Zoey!
Pozdrawiam :).

Arthaniel

Czy był tragiczny to nie wiem, ale chyba jakoś bez zachwytu... Może po prostu po trzech tygodniach oczekiwania miałam wysokie wymagania. Albo serial się pogarsza, nie wiem.
Fajnie, że coś się działo u Teda, bo ostatnio już nawet zapomniałam, czy on jest z tą całą Zoey czy nie.
Barney - ulubiony moment z furią w biurze, zwłaszcza niezauważenie stojącej cały czas w drzwiach Robin : ) Ogólnie taki powrót do starego Barney'a, czyli trochę bezdusznego drania - odmiana po paru ostatnich odcinkach.
Wkurza mnie, że ciągle nic się nie dzieje u Robin. Czy ta postać w ogóle jeszcze istnieje? Kiedyś była moją ulubioną, teraz robi się zwyczajnie nudna.

ocenił(a) serial na 9
parapluie89

zgadzam sie! dalej nic nie dzieje sie wokol Robin. no a odcinek taki sobie, w sumie o marnych sprawach, ale wedlug mnie lepszy od ostatniego.

ocenił(a) serial na 10
Wishermill

mój ulubiony to ten, w którym możemy zobaczyć Robin i Nicole Scherzinger w roli nastolatek walczących z kosmicznymi niebezpieczeństwami za pomoca matematyki :d genialny! oglądałem go dwa razy, zawsze pękając ze śmiechu.

EpicFail

Nie powiedziałbym, że to świetny odcinek. P takim czasie czekania czekałam na coś ciekawego, a przynajmniej zabawnego. A ten odcinek był właściwie tak se.
Chociaż demolka biura przez Barneya i historia Robin - ciekawe. Ale to za mało. A cały odcinek raczej nudnawy. Jestem tylko ciekawa w jakich nie miłych okolicznościach rozejdzie się z Zoey. Ale pewnie będzie to powiązane z tym całym projektem wieżowca.

EpicFail

genialny odcinek a zwróciliście uwagę ze były lekkie nawiązania do Dr. Horrible's Sing - Along Blog ( http://www.filmweb.pl/serial/Dr.+Horrible%27s+Sing-Along+Blog-2008-485763 ) melodia w tle, okulary - podczas budowy kanapowej bomby :) i ta furia w biurze genialne :)

ocenił(a) serial na 9
EpicFail

odcinek ok, ale sezon 6 dla mnie jest ogólnie rozczarowaniem.

ocenił(a) serial na 10
Jazgot

Ja mam wrażenie, że od 15 odcinka 6 sezonu robią kolejne na siłę i im to nie wychodzi, już tak z niecierpliwością nie czekam aż pojawi się nowy odcinek, a szkoda bo taki fajny serial. No cóż może jeszcze się odbije i będzie taki "osom" jak na początku ;-)

ocenił(a) serial na 7
EpicFail

ten serial nie ma fabuly, a tak poza tym wszystko ok. LOL

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones