PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=314209}
8,0 7 856
ocen
8,0 10 1 7856
Jane Eyre
powrót do forum serialu Jane Eyre

8/10:)

ocenił(a) serial na 8

Aż wstyd sie przyznać bo jestem facetem, ale ten film(serial) mnie osobiście się podobał.

goci_17

Wstyd się przyznać? Dobrze, że są tacy faceci!

ocenił(a) serial na 8
nieztejepoki

Hehe dzięki:) Ja osobiście akurat lubię takie seriale i filmy, ale jeszcze bardziej książki:)Zresztą często tak jest, że najpierw oglądam film a później czytam książkę(nie w odwrotnej kolejności, gdyż po przeczytaniu książki często jej ekranizacja nie spełnia moich oczekiwań), które są lepsze od filmów. Ponad to tematyka poprzednich epok dosyć mnie interesuje, więc oglądanie i czytanie o nich sprawia mi czystą przyjemność.

goci_17

Pozwoliłam sobie zajrzeć na Twój profil, żeby zobaczyć, co oglądałeś w ramach tej tematyki :) Nie zauważyłam tam "Perswazji" (polecam te z 1995) ani "Emmy", więc może w wolnej chwili obejrzysz?

A ile ekranizacji "Jane Eyre" widziałeś? Oceniłeś chyba tylko tę, ale może widziałeś więcej (jeśli oczywiście interesuje Cię oglądanie kilku ekranizacji tego samego dzieła).

ocenił(a) serial na 8
nieztejepoki

Tak oglądałem Perswazję(też czytałem) i Emmy i bardzo mi się podobały, tylko zapomniałem je ocenić na filmwebie:) Ekranizację Jane Eyre też widziałem choć podobała mi się mnie niż serial.

goci_17

Seriali "Jane Eyre" było kilka, o którym mówisz?

ocenił(a) serial na 8
nieztejepoki

O tym w temacie którego aktualnie piszemy;)

goci_17

Ups... myślałam, że jesteśmy na forum wersji z 2011. Nie otwieram tego wątku przez stronę serialu, ale przez powiadomienia i się zgubiłam :)

ocenił(a) serial na 8
nieztejepoki

Hehe nie ma sprawy;)

goci_17

Nie masz czego sie wstydzic. To jest fajnie ze mowisz o uczuciach

ocenił(a) serial na 8
karolcia_54

Dzięki:) Kurcze to już 9 lat temu dodałem ten wpis, od tego czasu obejrzałem i przeczytałem mnóstwo wspaniałych filmów i książek z epok minionych. Jak choćby Outlander czy Poldark. Akurat teraz świeżo jestem po 12 tomach "Dzieje rodu Poldarów" i muszę powiedzieć, że zachwyciłem się tym dziełem. Oczywiście serial też bym jednym z moich ulubionych ale fabuła skończyła się bodajże na 7 tomie książek, więc byłem ciekaw co tam dalej się z bohaterami działo. przeczytałem więc wszystkie 12 tomów i to była jedna z najwspanialszych przygód mojego życia jeśli chodzi o literaturę.

goci_17

Ja z kolei w ramach " fazy " na Jane Eyre" postanowilam obejrzec dostepne ekranizacje,przy okazji co nieco poczytac. Spodobalo mi sie co napisales.A to ze minelo 9 lat , tak przy okazji:)

ocenił(a) serial na 8
karolcia_54

Dzięki za skomentowanie tego wątku, po tylu latach:) Pozdrawiam serdecznie:)

ocenił(a) serial na 8
goci_17

Też mi się podobał a jestem facetem, ot co.

ocenił(a) serial na 8
chimeryk

No to spoko:) Pozdrawiam:)

goci_17

Nie masz się czego wstydzić, również jestem facetem, to uważam serial za czołówkę produkcji obyczajowo kostiumowy, nie tylko pod względem wizualnym (kostiumy i zdjęcia), ale również aktorskim. Dlatego oceniłem serial aż na 9 punktów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones