PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38161}

Jezioro marzeń

Dawson's Creek
7,0 22 136
ocen
7,0 10 1 22136
5,3 3
oceny krytyków
Jezioro marzeń
powrót do forum serialu Jezioro marzeń

Pacey i Andie

ocenił(a) serial na 8

Pierwszy raz obejrzałam serial, kiedy pojawił się na Netflixie. Wcześniej nawet o nim nie słyszałam. Na początek - bardzo nie podoba mi się tytuł, strasznie infantylny :/
Zachwycił mnie jednak motyw i cała historia Pacey'ego i Andie. Ta chemia wokół nich i ich związek! Aż się czuło miłość oglądając. Ogólnie uważam, że postać Pacy'ego jest najlepszą męską postacią w serialu, plus jest świetnie napisana. Andie też lubię (bardziej w początkowych sezonach), chociaż bywa wkurzająca.
Przechodząc do sedna, nie rozumiem jak scenarzyści mogli zakończyć ich związek i zrobić z Andie osobę, która zdradziła Pacey'ego, kiedy była w szpitalu. Po tym wszystkim co razem przeszli, ile Pacey dla niej zrobił i jak dojrzały był ich związek, to nie w stylu Andie. Rozumiem, że była chora, no ale. Nie podoba mi się to, no.
Ktoś uważa podobnie?

Kamzfav

A ja od zawsze miałam wrażenie że on był jej obojętny, moze tylko na początku była nim zauroczona i chciała mu pomóc w nauce. Potem ciągle myślała tylko o sobie i o swoich uczuciach, problemach a on wiecznie za nią ganial.

ocenił(a) serial na 9
Kamzfav

Byłam w szoku jak wyszło, ze Andie go zdradziła… znając ją, ciężko było mi w to uwierzyć, szczególnie, ze dla Andie kilka odcinków wcześniej seks to było cos ważnego, miała obiekcje czy w ogóle jest gotowa, a potem okazuje się, ze przespała się z innym. Postać Andie tak fajnie się zapowiadała a ją tak zniszczyli, zrobili z niej wariatkę, która dąży do celu po trupach, nie cofa się przed niczym (biorąc np test tylko dla siebie) , kłamie i gra na uczuciach, chociaż w tym odcinku kiedy wyjeżdżała znów była sobą i miło sie to ogladalo . Dla mnie jej ogólny zarys był dużo przyjemniejszy niż każdej innej damskiej postaci w tym serialu ( naburmuszonej Joey czy gwiazdy Jen). Czasem się zastanawiam jakby to było gdyby scenarzyści zrobili to inaczej. ogólnie tez oglądałam 1szy raz jak się pojawił na Netflix i się mega wciągnęłam, ahhh a Pacey! Trochę mi przez niego odbiło :/

Kamzfav

Mnie też to zszokowało; ale pamiętajmy oni mają 16 lat. Wtedy inaczej się wszystko przeżywa; kilka razy mocniej i mniej myśli o konsekwencjach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones