plakat filmu John z Cincinnati

John z Cincinnati

John from Cincinnati
6,4 100
ocen
6,4 10 1 100
134
chce zobaczyć
{"type":"film","id":366501,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/John+z+Cincinnati-2007-366501/tv","text":"W TV"}]}
John z Cincinnati
  • HBO Max - https://hbomax.com/

    abonament
    za 29,99 zł


Na północ od granicy z Meksykiem, w spalonym słońcem nadmorskim miasteczku Imperial Beach, w stanie Kalifornia, mieszkają trzy pokolenia Yostów - niegdyś legendarnych surferów, którzy obecnie popadli w zapomnienie. Ich słynne wyczyny, których symbolem był niegdyś niemal doskonale okrągły grzbiet fali, są od dawna pieśnią przeszłości.Na północ od granicy z Meksykiem, w spalonym słońcem nadmorskim miasteczku Imperial Beach, w stanie Kalifornia, mieszkają trzy pokolenia Yostów - niegdyś legendarnych surferów, którzy obecnie popadli w zapomnienie. Ich słynne wyczyny, których symbolem był niegdyś niemal doskonale okrągły grzbiet fali, są od dawna pieśnią przeszłości. Yostowie nadal z dumą wspominają dawne czasy, ale ich teraźniejszością jest niedostatek i nałogi. I kiedy wydaje się, że gorzej być nie może, w ich domu pojawia się tajemniczy mężczyzna o imieniu John. W niemal jednej chwili ich życie nabiera nowego znaczenia, staje się niemal cudowne i a być może nawet uniwersalne.

John z Cincinnati zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.