Kłamstwa (2017)
Kłamstwa: Sezon 1 Kłamstwa Sezon 1, Odcinek 6
Odcinek Kłamstwa (2017)

The Marshes

46m
7,1 35
ocen
7,1 10 1 35
Kłamstwa
powrót do forum s1e6

Słaby serial

ocenił(a) serial na 4

Pomysł może i ciekawy, ale sam serial słaby. Główny aktor kompletnie tu nie pasuje i tylko przeszkadza. Do tego te wpadki w realizacji - sprawę można było rozwiązać w piątym odcinku, wystarczyło tylko nagrać telefonem słowa Andrew i po kłopocie. A już akcja ze zdobyciem (nielegalnym) dowodów to jakieś kuriozum. Policja nie potrafiła w śledztwie znaleźć schowka, a główna bohaterka poradziła sobie w jeden dzień. No i oczywiste jest, że te dwie miłe panie po prostu wpuszczają obcą osobę i dają jej rzeczy Andrew. No naiwność nie z tej ziemi.

ocenił(a) serial na 6
Adam1Kluska

największy debilizm to jak w drugim sezonie dziennikarze stoją pod domem tej Laury i pytają: "Jak nie ty to kto go zabił" XD jakby to było coś czym ludzie sie chwalą chyba że dziennikarze w rzeczywistości to też tacy debile

ocenił(a) serial na 4
marcin_lendzion

Zrezygnowałem z drugiego sezonu.

ocenił(a) serial na 5
Adam1Kluska

Ja nie zrezygnowałem. Dobrze zrobiłeś.

ocenił(a) serial na 7
Adam1Kluska

Policja zrobiła przeszukanie sypialni Andrew i znaleźli fiolkę z insuliną, ale kolczyka nie? Jak oni to przeszukiwali?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones