Kłamstwa (2017)
Kłamstwa: Sezon 1 Kłamstwa Sezon 1, Odcinek 6
Odcinek Kłamstwa (2017)

The Marshes

46 min.
7,3 33
oceny
7,3 10 33
{"link":"/serial/K%C5%82amstwa-2017-783512/episode/1/6"}
{"type":"film","id":783512,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Liar-2017-783512/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum s1e6
  • Adam1Kluska ocenił(a) ten serial na: 4

Pomysł może i ciekawy, ale sam serial słaby. Główny aktor kompletnie tu nie pasuje i tylko przeszkadza. Do tego te wpadki w realizacji - sprawę można było rozwiązać w piątym odcinku, wystarczyło tylko nagrać telefonem słowa Andrew i po kłopocie. A już akcja ze zdobyciem (nielegalnym) dowodów to jakieś kuriozum. Policja nie potrafiła w śledztwie znaleźć schowka, a główna bohaterka poradziła sobie w jeden dzień. No i oczywiste jest, że te dwie miłe panie po prostu wpuszczają obcą osobę i dają jej rzeczy Andrew. No naiwność nie z tej ziemi.

• marcin_lendzion ocenił(a) ten serial na: 6

Adam1Kluska największy debilizm to jak w drugim sezonie dziennikarze stoją pod domem tej Laury i pytają: "Jak nie ty to kto go zabił" XD jakby to było coś czym ludzie sie chwalą chyba że dziennikarze w rzeczywistości to też tacy debile

• Adam1Kluska ocenił(a) ten serial na: 4

marcin_lendzion Zrezygnowałem z drugiego sezonu.

• piotrowy ocenił(a) ten serial na: 5

Adam1Kluska Ja nie zrezygnowałem. Dobrze zrobiłeś.

• cladiask ocenił(a) ten serial na: 7

Adam1Kluska Policja zrobiła przeszukanie sypialni Andrew i znaleźli fiolkę z insuliną, ale kolczyka nie? Jak oni to przeszukiwali?