PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38639}

Kameleon

The Pretender
7,4 3 352
oceny
7,4 10 1 3352
Kameleon
powrót do forum serialu Kameleon

Czwarty sezon

ocenił(a) serial na 7

Czy warto oglądać? Na razie jestem na trzecim i jestem nim bardzo rozczarowana. Pierwszy
był całkiem fajny. Drugi mnie miło zaskoczył, bo rzadko kolejne serie są lepsze od
pierwszej, a ta była, akcja się rozkręciła, w końcu zaczęły się wyjaśniać tajemnice
przeszłości głównych bohaterów, a akcja wyszła poza schemat. Niestety trójka nie sięga do
pięt poprzednikom. Pełno w niej odcinków-zapychaczy, takich właściwie o niczym. Urok i
humor Jaroda został zastąpiony gadaniem o nich, a sam kameleon chyba stracił swój dar,
bo nale daje się zaskakiwać w najoczywistszy sposób i ciągle obrywa po głowie, co nie
pasuje do wcześniejszej idei. Ostatnie odcinki pewnie obejrzę, bo nie lubię zostawiać tak w
połowie i jeszcze liczę na jakiś dobry finał, ale jeśli sezon czwarty jest podobny do trzeciego,
to nie mam po co go nawet zaczynać. To jak to jest? Może ktoś coś powiedzieć bez
spojlerów?

ocenił(a) serial na 7
Morgana_filmweb

jak to się w końcu wszystko skończyło ?
chodzi mi o ostatnie odcinki zabili go ?, uciekł do afryki ? :D

ocenił(a) serial na 8
damian252

Podbijam pytanie, bo sama jestem ciekawa ;)

ocenił(a) serial na 8
Morgana_filmweb

Czwarta seria jest lepsza od trzeciej.Choć końcówka jest wkurzająca z racji swej nielogiczności a w domyśle ma być kontynuacja.Warto obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones