PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256366}
7,5 6 343
oceny
7,5 10 1 6343
Kamienie śmierci
powrót do forum serialu Kamienie śmierci

Z koleżankami w podstawówce założyłyśmy zeszyt i każdej z nas dałyśmy znak poszczególnego kamienia. Ja byłam falą. Niedawno oglądnęłam jeszcze raz, w sumie serial nie taki zły, ale nie zachwyca. Gusta się zmieniają, ;)

ocenił(a) serial na 7

Pamiętam jak ten serial leciał na TVP1 gdy zakończył się 1 czy 2 sezon serialu LOST (nie pamiętam dokładnie czy to było po sezonie 1 czy 2) i o tej samej godzinie, fajny serial.

ocenił(a) serial na 9
Oxygene

też widziałam na TVP1 i na prawde polecam :)

ocenił(a) serial na 9
ankelaa

Ale go już chyba nie powtórzą bo TVP straciło prawa do tego filmu.

lucyna63

Też byłam w podstawówce jak oglądałam ten serial. Ja i moja koleżanka szalałyśmy za nim. :) Pamiętam, że pewnego razu podczas burzy wyłączyli u niej na osiedlu światło, to ja opowiadałam jej przez telefon co się na filmie dzieje. :D
Nota bene - książka, która powstała na podstawie serialu jest znacznie gorsza od niego.

ocenił(a) serial na 10
IdaSierpniowa

Też oglądałam na TVP1. Bardzo lubiłam ten serial i nadal powracam do niego z sentymentem. Tak, wspomnienia młodości. :) Ale nie zgadzam się, że książka jest gorsza od filmu. Przeczytałam i jest dobra. Może przez to, że preferuję czytanie od oglądania? Tak czy siak polecam i serial, i książkę. Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 5
garcia778

Ja byłem w gimnazjum gdy leciał on w TVP, miałem wtedy manie na różne seriale (LOST, 4400, Prison Break...) Gorąco polecam kto nie oglądał i również pozdrawiam tych co oglądali.

ocenił(a) serial na 9
Topola242

Również oglądałem ten serial na TVP ale nie pamiętam czy w podstawówce czy w gimnazjum xD
Pamiętam jak całą rodziną oglądaliśmy co tydzień kolejny odcinek. Serial był niesamowicie wciągający i właśnie naszła mnie ochota by oglądnąć go jeszcze raz :D

Xemidra

Widzę że nie jestem sama. :P Też oglądałam ten serial kilka lat temu. Zresztą tak jak wszyscy moi znajomi. Nie wiem jak teraz ale wtedy bardzo mi się podobał. Trzeba przyznać że zarówno na "Lost", i na "kamienie..." był wtedy niezły szał. ;D

użytkownik usunięty
SYLWIA95

Ja też to oglądałam. I do tej pory zastanawia mnie zakończenie.
Ta główna bohaterka mówi, że to ten morderca umieszczał na tych kamieniach krew ofiar. A jak? Przecież tam były kamery? I nikt go nie zauważył? Założył czapkę niewidkę?

ocenił(a) serial na 8
lucyna63

Na youtube są wszystkie odcinki ,,Kamieni śmierci" :D Przesyłam odcinek 1: http://www.youtube.com/watch?v=ZsKdH1jKcbA ;D

Pozdrawiam serdecznie :D

ocenił(a) serial na 9
kama87

Dziękuję

ocenił(a) serial na 10
Oxygene

Też pamiętam, zawsze po Loscie leciał iksde

ocenił(a) serial na 7

Haha :D Dokładnie pamiętam jak w podstawówce (oczywiście na ostatnią sekundę) pisałem wypracowanie (albo nawet recenzję) i robiłem sobie przerwę na ten serial. Po czym wracałem do pisania. Nadal nie rozumiem czemu nie mogłem wcześniej pisać tej pracy skoro miałem na to tydzień...

Też czasy podstawówki, pozdrawiam :D oglądałam namiętnie z kuzynką, chociaż od początku serial wydawał mi się dość średni i nadal go za takiego uważam. Niemniej jednak, piękne czasy, łezka się w oku kręci ;)

ocenił(a) serial na 8

też byłem w podstawówce :):) wtedy jak puszczali ten serial. Był bardzo dobry :) Ale mi rodzice nie których scen zabraniali oglądać ;/

ocenił(a) serial na 9
akusatiw

ludzie ,kochałem ten serial :D

akusatiw

Nie ukrywam, że z chęcią bym Go obejrzała znów w TV :D

ocenił(a) serial na 10

Ja też go oglą dałam :) Byłam wtedy w gimn azjum, i pamietam ze ogladalam go zawsze z rodzicami i bratem ;) Super serial, me ga wciagajacy. Bardzo mi sie podobal i od jakiegos czasu chcialam go znow obe jrzec. Wiem ze jest tez na chom ikuj. Sciag ne sobie i obejrze znow z rodzina ;) Rzeczywiscie lecial zaraz po LOST, i jak nie wyemitowali kolejnego sezonu lost to bylam wkur zona, ze puszc zaja jakis francuski serial, ale po obejrzeniu odcinka wciagnelam sie ;) Pamietam, ze lecial jeszcze podobny serial, chyba ZODIAK, tez ciekawy. T V P emitowa lo w tamtych latach (2004-2008) fajne seriale, francuskie, wloskie, ale nie pamietam tytulow. Moze ktos pomoze? ;) Pozdrawiam wszystkich fanow serialu ;) i polecam go tym, ktorzy go jeszcze nie widzieli. :)

ocenił(a) serial na 8
xxkamilka91xx

Horoskop śmierci-o ten serial ci chodzi.Po za tym Błękit oceanu,Na krawędzi prawdy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones