PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99324}

Kapitan Jastrząb

Captain Tsubasa
7,9 15 695
ocen
7,9 10 1 15695
Kapitan Jastrząb
powrót do forum serialu Kapitan Jastrząb

Dziwi mnie to gdyż oglądałem dużo bajek jako dzieciak, a z całą pewnością oglądałbym bajkę o piłce;) Może jestem za młody(90r.) i akurat nie trafiłem na emisje tego serialu, a widzę, że było to bardzo popularne, wręcz kultowe. W jakich latach był emitowany ten serial gdy Wy go oglądaliście??? :) Pozdrawiam;)

Edmond__Dantes

W latach 90 , często był wznawiany pamiętam że był nadawany na kanale tele 24 , Polonia 1, Polsacie i kilku innych kanałach...

ocenił(a) serial na 10
Edmond__Dantes

Polonia 1

ocenił(a) serial na 8
Edmond__Dantes

Rok 1993

giovanni50

Skoro 1993 to nic dziwnego, że nie pamiętam:P

ocenił(a) serial na 8
Edmond__Dantes

Który jesteś rocznik??
Ja 79

ocenił(a) serial na 8
Edmond__Dantes

To wszystko wyjaśnia
Pamiętasz może olimpiadę w Barcelonie czy Sydney
Ja jak przez mgłę pamiętam otwarcie olimpiady w Seulu
Fajna muza była.Tytuł piosenki to Hand to Hand i jeszcze lepszy refrenik
Ben Johnson na koksie
Wcześniej były ZIO w Calgary i nakoksowany polski hokeista

giovanni50

PIerwszą jaką świadomie oglądałem była ta w Sydney,a jeżeli chodzi o piłkę nożna to pierwsze mistrzostwa jakie obejrzałem to te we Francji, gdzie w finale Francja pokonała Brazylię 3:0 i nie wiadomo co się działo z Ronaldo przed meczem;)hehe

ocenił(a) serial na 8
Edmond__Dantes

On miał jakieś drgawki
Zagrał na życzenie sponsorów
Ja najbardziej pamiętam Italia 90
Rudi Voller opluł Rijkarda :)

giovanni50

No tak gadali, chyba Roberto Carlos, że wszedł do pokoju i on leżał na ziemi i zwijał się w konwulsjach;)heh ale ciekawe od czego miał te drgawki;)hehe

ocenił(a) serial na 9
giovanni50

Pierwszą olimpiadę jaką pamiętam to Seul i już dobrze Barcelonę, oj grało się wtedy w piłkę na podwórku a nasi zdobywali srebrny medal i oczywiście Freddy Mercury i jego "Barcelona". Mundial 90 Italia i Rudi Voeler, który wtedy wyglądał dla mnie jak człowiek grubo po 40-tce...ach ta moda na wąsy i bujną fryzurę:)

ocenił(a) serial na 8
kongo1983

Freddy zmarł na jesieni 91

ocenił(a) serial na 9
giovanni50

Co nie zmienia faktu że jego "Barcelona" w wykonaniu wraz z Monserat Caballe była oficjalnym przebojem igrzysk

ocenił(a) serial na 10
giovanni50

Na poloni 1 w 93?

ocenił(a) serial na 8
qba797

Tak a co ??

ocenił(a) serial na 10
giovanni50

To oglądałem, miałem 7 lat ale nie wiedziałem że to premiera czy coś. Z tego co pamiętam to pózniej było to powtarzane przez pare lat na zmianę z Yatamanem i Daimosem na Poloni 1.

ocenił(a) serial na 9
Edmond__Dantes

Bajka dzieciństwa, oczywiście obok Królestwa Kalendarza (Yataman)

kongo1983

W królestwie kalendarza - Yattodetaman :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones