PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127193}

Kapitan Planeta

Captain Planet and the Planeteers
6,6 6 332
oceny
6,6 10 1 6332
5,7 3
oceny krytyków
Kapitan Planeta
powrót do forum serialu Kapitan Planeta

ale obsada...

ocenił(a) serial na 7

"za bajtla" lubialem ta bajeczke, pomysl wladania zywiolami niezle mnie wkrecal ale dopiero teraz widze jaka tam byla obsada.Meg Ryan, Martin Sheen, James Coburn, Whoopi Goldberg, Sting, Ed Begley Jr., Tim Curry i Louis Gossett Jr. Robi wrazenie , prawda? moze nie takie jak obsada np the simpsons ale i tak jest niezle.
"baj jor pałers kombajn koms ... kaptyn planet!! "
pozdro dla fanow animacji :}

ocenił(a) serial na 5
kosinda

O! Szukałem czy ktoś coś tu o tym pisał i muszę taki wykopek robić...

Jeff Goldblum jeszcze do tej wyliczanki :)

użytkownik usunięty
rozkminator

Kiedyś kochałem tę animowankę, ale przypomniana po latach nie zrobiła na mnie arcyżadnego wrażenia...No może obsada, ale marna to pociecha...Pozostawiam bez oceny, bo za małolata to było coś.

ocenił(a) serial na 5

Na mnie po latach wrażenie to nawet wywarła - mocny mianowicie żen, że za smarka tak się tym jarałem ;D No ale tak to już jest, za młodu człowiek jest nieco bardziej bezkrytyczny... Dziś widzę ze do rzeczy typu Batman do pięt to nawet nie dorasta. Choć odsuwając na bok dzisiejszy sarkazm i cynizm, to na pewno plusem jest te nachalne propagowanie nieśmiecenia. Jakby nie patrzeć, przekaz dla dzieciaka jest pozytywny. Ale w kilku odcinkach to już pojechali po bandzie, np. w tym o AIDS.

użytkownik usunięty
rozkminator

Taa - to chyba był jeden z pierwszych seriali (animowanych?) propagujących ekologiczny styl życia. Odcinka o AIDS nie pamiętam - nie przypomniałem sobie całości po latach, bo jednak tak wytrwały nie byłem;) Kiedyś idea połączenia różnych 'żywiołów' dających super niewyje*ka dawała mi sporo radochy, ale teraz...Gdyby jeszcze całość była mniej odpałowa...Oj człowiek naprawdę się starzeje...Trochę szkoda, że nie potrafię być tak bezkrytyczny jak byłem za małolata...

ocenił(a) serial na 5

Też co prawda nie widziałem w czasach emisji odcinka o AIDS ale ten i kilka innych przypałowych epizodów przytoczył Nostalgia Critic, jak zawsze w formie :D

https://www.youtube.com/watch?v=go7gKTMx-x0

użytkownik usunięty
rozkminator

Chyba obudzę pół dzielnicy xD Fajny epizod NC ;D Śmiałem się szczególnie z mocy serca i z fake Ma-Ti xD No i wszędobylska linijka:) Generalnie wszystko się zgadza, nawet przypałowa piosenka, która bardzo 'mnie sie podobałła';) A HIV i wojny gangów nie kojarzę. To musiała być rewolucja w tym schematycznym serialu dla dzieci;-)

ocenił(a) serial na 5

Mi się podobał najbardziej moment w którym porównywał aparycję aktorów do postaci którym podkładali głos, gdy doszedł do Goldbluma :P

użytkownik usunięty
rozkminator

No to tez było niezłe xD facet jest pomysłowy i dowcip..eee..z poczuciem humoru;P I też się sobie dziwię, że tak kochałem Kapitana. Ale o ile u nas 'zza żelaznej kurtyny' dopiero wchodziły takie rzeczy to aż dziw bierze, że w Stanach to łykali (a pewno na brak kreskówek nie narzekali, choć NC twierdzi, że w tamtym okresie widocznie nic lepszego nie było). Cóż błędy młodości xD

ocenił(a) serial na 5

No cóż, aż korci rzucić w tym momencie jakimś sucharem o niższej od przeciętnej inteligencji hamburgerów... :P

użytkownik usunięty
ocenił(a) serial na 10

Podobno leonardo di caprio ma nakrecic film kapitan planeta

ocenił(a) serial na 10
rozkminator

jakie pana zdaniem sa najlepsze odcinki kapitana?

ocenił(a) serial na 5
maciek27

Do dziś pamiętam jakiś z wulkanem, nie wiem, czemu mi tak utkwił w głowie :D A retrospektywnie to chyba odcinek o AIDS jest najzabawniejszy.

ocenił(a) serial na 10
rozkminator

najlepsze sa pierwsze 2 sezony

ocenił(a) serial na 10
rozkminator

nie spodziewalem sie,ze leonardo di caprio bedzie rezyserowal film kapitan planeta

ocenił(a) serial na 5
maciek27

Haha, ale jaja xD

maciek27

Zaraz, zaraz, będzie film? Kiedy?

ocenił(a) serial na 10
WielkiSzu

nie wiadomo,wiem tylko,ze leonardo di caprio jest rezyserem,mam nadzieje,ze porzadnie to zrobi

maciek27

Skąd te informacje?

ocenił(a) serial na 10
WielkiSzu

google wie wszystko,moze pan sprawdzic

maciek27

Ty mówisz o tym? http://www.filmweb.pl/film/Captain+Planet-2016-626915
Ludzie mówią, że to fake.

ocenił(a) serial na 10
WielkiSzu

nie nie to,tutaj http://www.eska.pl/hotplota/news/leonardo-dicaprio-jako-kapitan-planeta-aktor-bi erze-udzial-w-ekranizacji-znanej-kreskowki/n/97215

maciek27

Lol, ale jaja :)
Ty się dalej na mnie "gniewasz"? ;)

ocenił(a) serial na 10
WielkiSzu

troche za pozno na udawanie milego nagle

maciek27

Nie rozumiem?

ocenił(a) serial na 10
WielkiSzu

przegial pan po calosci,ale wujek gorzej

maciek27

Przecież ci pisałem, że to ŻARTY. Poza tym ja cie nie znam.

ocenił(a) serial na 10
WielkiSzu

odrozniam zarty od chamstwa i znieslawien,znajomosc nie ma nic do rzeczy

maciek27

No właśnie nie odróżniasz. Jak pisałem nie chcę się konfliktować, a prawda jest taka, że ty też masz niemało na sumieniu. Proponuję rozstać się w zgodzie i nie wchodzić sobie w drogę.

ocenił(a) serial na 10
WielkiSzu

ja nic nie mam na sumieniu,nie wyzywalem nigdzie,prosze nie robic ze mnie winnego

maciek27

Dobra odpuść już.

ocenił(a) serial na 10
kosinda

a powstanie wkoncu serial?

maciek27

Lepiej zobacz to: https://www.youtube.com/watch?v=TwJaELXadKo

ocenił(a) serial na 10
WielkiSzu

to jest parodia-nie lubie takiej glupoty

maciek27

No, ale całkiem śmieszna, jest chyba 5 odcinków.

ocenił(a) serial na 10
WielkiSzu

chcialbym,zeby film zostal dobrze zrobiony

maciek27

Ja widzę, że jesteś nakręcony na tą bajkę jak mało kto. Słuchaj, przypomniało mi się, że mam znajomą ze szkoły, która pracuje w TVP, mogę podpytać czy mogłaby się zorientować co do szansy ponownej emisji Kapitana Planety w TVP - to tak na zażegnanie "konfliktu". Co ty na to?

ocenił(a) serial na 10
WielkiSzu

tak to bajka mojego dziecinstwa,wyemitowana nie zostanie,bo juz pisalem do tvn i cartoon network,tvp nigdy nie wyemitowala tego i nie wyemituje,nie wierze w to,bo na pewno inni fani kapitana dawno temu juz pisali prosby o emisje i jak widac nic z tego

ocenił(a) serial na 10
WielkiSzu

tu jest duzo osob napalonych,tylko nie przyznaja sie albo nie chce im sie pisac

maciek27

No ok, ale wiesz, że dziennikarze/pracownicy TV znają się nawzajem. Ja próbuje coś się dowiedzieć i sprawa między nami jest wyjaśniona, może tak być?

ocenił(a) serial na 10
WielkiSzu

Powiem panu cos-kiedys szukalem dla kogos serialu dynastia ktory lecial w 1990 czy jakos tak,moj kolega znal fryzjera,ktory pracowal dla tvp i dzieki temu znalw szystkich i ten fryzjer poprosil ich o dynastie,zeby mu zalatwili za pieniadze i nie dalo sie,wie pan dlaczego? bo nie zachowali tego w archiwum tylko wyrzucili.kapitan byl puszcany wiele lat temu najpierw z lektorem na tvp2,pozniej na tvn z dubbingiem i na cartoon network.Na pewno albo tasmy sa juz rozmagnesowane niue do wyemitowania,albo powyrzucali.

maciek27

Odp. na moje pytanie, pasuje ci taki układ? Niczego nie obiecuję, ale chociaż spróbuje. Ok?

ocenił(a) serial na 10
WielkiSzu

dobrze,ale obawiam sie,ze caly pana trud na nic

maciek27

Wato próbować! Jak coś ustalę, dam znać.
Sorry, za te głupie dogadywanki wcześniej, nie chciałem tak naprawdę cie obrażać - może ta "znajomość" spowoduje, że wszyscy bedą zadowoleni - oglądając KP w TV :)

maciek27

Daj mi jakies namiary do siebie, znalazłem coś ciekawego.

ocenił(a) serial na 10
WielkiSzu

to tu podac mozna albo na priv

maciek27

na "gryzoniu" o nazwie ptak111 są chyba wszystkie odcinki KP (nie wiem jaka wersja)
a użytkownik o nazwie "ela25" udostępnił kilka odcinków w PL!

*to są pliki znalezione w necie, nie są moje, także nie mam z tym nic wspólnego.

ocenił(a) serial na 10
WielkiSzu

a to ja wiem,to angielska wersja-dziekuje bardzo za taka

maciek27

Ok, podgląd mi się nie włączył, więc nie miałem jak tego sprawdzić. Zapytanie do koleżanki z TV wysłane - czekam na odpowiedź (może to potrwać).

ocenił(a) serial na 10
WielkiSzu

a nie lepiej bylo sms jej wyslac?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones