serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Kapitan Planeta

Captain Planet and the Planeteers
1990 - 1996
25m
6,6 6 332
oceny
6,6 10 1 6332
5,7 3
oceny krytyków
Pięcioro nastolatków stara się poprawić stan środowiska na Ziemi. W obliczu zagrożenia ekologicznego wzywają superbohatera, który potrafi temu zapobiec. Zobacz pełny opis
Kapitan Planeta zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Widząc, że ziemskie środowisko jest zagrożone, Gaja (bogini Ziemi) wzywa piątkę dzieci z różnych stron świata czyniąc ich Planetarianami. Mają oni edukować innych o odpowiedzialności za stan środowiska. Żeby realizować to zadanie, młodzieńcy otrzymują magiczne pierścienie z mocą: ziemi, wiatru, wody, ognia i serca. Kiedy są narażenie naWidząc, że ziemskie środowisko jest zagrożone, Gaja (bogini Ziemi) wzywa piątkę dzieci z różnych stron świata czyniąc ich Planetarianami. Mają oni edukować innych o odpowiedzialności za stan środowiska. Żeby realizować to zadanie, młodzieńcy otrzymują magiczne pierścienie z mocą: ziemi, wiatru, wody, ognia i serca. Kiedy są narażenie na zbyt duże niebezpieczeństwo, nie potrafią sobie poradzić, mogą połączyć siły pierścieni i przywołać Kapitana Planetę, który dzięki swej mocy potrafi powstrzymać katastrofy ekologiczne, a Planetarianie służą mu pomocą.

na podstawie
Meg McLaughlin (materiały do scenariusza, historia) / Pamela Dovale (materiały do scenariusza, historia) ...więcej
studio
DiC Enterprises / Fil-Cartoons (współudział) / Hanna-Barbera Productions / więcej
tytuł oryg.
Captain Planet and the Planeteers
inne tytuły
Captain Planet and the Planeteers Filipiny
The New Adventures of Captain Planet
więcej
Powstały gry komputerowe na podstawie serialu: "Captain Planet and The Robots of Zarm" - internetowa gra przygodowa, "Captain Planet and the Planeteers " - gra na Amigę.
W 1991 powstała Fundacja Kapitan Planeta (Captain Planet Foundation). Założycielem jest Ted Turner - scenarzysta kreskówki o Kapitanie Planecie i Planetarianach. Turner powołując do życia Fundację, chciał przestawić swoje projekty w zakresie ochrony środowiska. Dzięki organizacji młodzi ludzi mogą stać się jednym z Planetarianów, zwiększać świadomość o ochronie środowiska w szkołach, całych społecznościach.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Kapitan Planeta

ocenił(a) serial na 10

jedna z fajniejszych bajek z morałem ^^ bardzo ją lubiłam

ehh strare dobre czasy

ocenił(a) serial na 7

bajka emitowana była na tvp 2 i tvn oglądałem to kapitan planeta i planetarianie dzięki magicznym pierścienią o mocy żywiołów(woda wiatr ogień ziemia i serca )z( z waszych połączonych mocy powstaje ja kapitan planeta)była także Gaja duch ziemi bajka ta to propaganda jak dbać o ziemie aby była czysta i piękna...

więcej

ale obsada...

ocenił(a) serial na 7

"za bajtla" lubialem ta bajeczke, pomysl wladania zywiolami niezle mnie wkrecal ale dopiero teraz widze jaka tam byla obsada.Meg Ryan, Martin Sheen, James Coburn, Whoopi Goldberg, Sting, Ed Begley Jr., Tim Curry i Louis Gossett Jr. Robi wrazenie , prawda? moze nie takie jak obsada np the simpsons ale i tak jest...

Jedna z najlepszych kreskówek.Zawsze oglądałem z wielką przyjemnością.Mysle,że więcej przydałoby się tego typu produkcji dla dzieci.Przynajmniej mogłyby się dowiedzieć ważnych i ciekawych rzeczy.

?????????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones