PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605362}

Kimi ni Todoke: From Me to You 2nd Season

Kimi ni Todoke 2nd Season
7,5 1 423
oceny
7,5 10 1 1423
Kimi ni Todoke 2nd Season
powrót do forum serialu Kimi ni Todoke 2nd Season

Nie mogę się doczekac odcinków : > ! To anime ma/miało zawsze jakis taki ciepły klimat, ze sie miło robiło, mam nadzieje że druga częśc dostarczy mi taką samą dawkę przyjemności jak pierwsza ^^

yumexdelia

Mam nadzieję, że stworzą dobre zakończenie. Zwłaszcza, że anime jest naprawdę urocze, zabawne i ostatni odcinek powinien być doskonałym zwieńczeniem obydwu serii. Sięgnęłam po mangę i tym bardziej nie mogę się doczekać. :)

ocenił(a) serial na 10
patrini

Nie zawiedziesz się.

ocenił(a) serial na 2
kamui_uno

Ja się jakoś zawiodłam. Drugi sezon to nieporozumienie. Ledwo przebrnęłam przez te odcinki. Ale o gustach się nie dyskutuje...

ocenił(a) serial na 10
AiShiteru

Nie mam im za złe tego ze tak zakończyli jak zakończyli, jestem otwarty na nowości dlatego napisałem, że się Patrini nie zawiedzie, ale to jakie ma odczucia po seansie to tylko ona wie.

ocenił(a) serial na 5
kamui_uno

Dla mnie chyba zakończenie było najlepsze w tym sezonie. Ogólnie to anime mnie zawiodło, zapowiadało się lepiej. W ogóle jeśli chodzi o produkcje z ostatnich lat to ciężko znaleźć coś naprawdę wciągającego i oryginalnego. Do tego animacja mnie dobija. W Kimi ni todoke nie jest jeszcze zła, ale nie umywa się do starej kreski. :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones