PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788835}

Kingdom

King-deom
7,6 8 176
ocen
7,6 10 1 8176
Kingdom
powrót do forum serialu Kingdom

Niestety ode mnie spory minus za to, że wszystkich gra jeden aktor, co wprowadza niemałe zamieszanie

eter132

To prawda, że ciężko ich odróżnić, ale nie uważam tego za minus, bo to niczyja wina, że w serialu koreańskim grają sami azjaci a nam europejczykom trudno jest ich odróżnić. Też z początku miałem problem z odróżnieniem postaci, ich imionami i lokacjami, ale wymyśliłem taki motyw, że jak jest np. Cho Hak-ju to mi się skojarzyło z lizakami chupa chups i tak go zapamiętałem :D Albo dolina Dongnae jak 'Dog' czyli pies po angielsku. I dzięki temu od początku oglądania serialu wiedziałem o kim jest mowa lub o jakie miejsce chodzi itp.

ocenił(a) serial na 9
WybraniecC

WybranieC zrobiłeś mi dzień tym komentarzem. Chupa chips rządzi.

eter132

A ja się pogubiłem w 2 sezonie jak zmienili stroje :D

ocenił(a) serial na 8
magik888

Ja też. Szczególnie mam w dramach historycznych problem z tymi wszystkimi doradcami, ministrami itp. Zazwyczaj mają jednakowe szaty, czapki, zarost, wiek i naprawdę bardzo podobni aktorzy są wybierani. Gdy wszyscy ci pracownicy pałacu odziali szaty żałobne, pogubiłam się kto jest zły, kto dobry, kto wyższy, a kto niższy rangą. Było ciężko. Po prostu leciałam z flow fabuły i już nie zastanawiałam się nad tym kto jest kim z tych bardziej pobocznych postaci.
Np. w scenie na zamarzniętym jeziorze, gdy wypłynęli z niego ocalali: Poza księciem, pechowcem-tchórzem i panem od polowań na tygrysy, wypłynął też inny kum księcia i ni cholery nie wiem kim on był xD Ważne, że przeżył ten dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones