PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788835}

Kingdom

King-deom
7,6 8 153
oceny
7,6 10 1 8153
Kingdom
powrót do forum serialu Kingdom

W dwóch "mroźnych dolinach" były kapliczki i kajdany. Na pewno w drugiej dolinie gdy lekarka została otoczona razem z tchórzliwym biórokratom, było miejsce do spania i kajdany.
Na końcu drugiego sezonu w trzeciej dolinie był szałas itp.
Dlaczego Mistrz Księcia pilnował grobu matki która zmarła akurat w czasie walki z japończykami gdy dowiedział się o eliksirze wskrzeszenia?

ocenił(a) serial na 8
Lenar_R

Też mnie to zastanawiało. Praktycznie przez wszystkie odcinki te kajdany zostały przemilczane. Za każdym razem myślałam, że nagle pojawi się jakiś uwolniony potwór, a tu nic, nawet nikt nie pytał o to wszystko.

Mistrz Księcia i jakiś grób? Aaaa, ten dobry starszy lord? To nie był po prostu taki żałobny zwyczaj, który mu się przedłużył ze smutku i żalu?

ocenił(a) serial na 10
littlelinkinquar

Też mi się wydaje że ta matka po prostu była martwa, a ten "dobry lord" się odsunął na bok bo już miał wszystkiego dosyć.

Co do kajdan to też zwróciłem na to uwagę. Może w książce było to jakoś rozwinięte, albo dopiero będzie. Bo ponoć książka nie kończy się w tym miejscu co serial, tylko akcja toczy się dalej. Więc może będzie 3 sezon.

ocenił(a) serial na 8
Gandalf777

Czy książka jest już w wersji polskiej? Myślałam, że to na podstawie jakiejś manhwy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones