PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788835}

Kingdom

King-deom
7,6 8 178
ocen
7,6 10 1 8178
Kingdom
powrót do forum serialu Kingdom

Nie rozumiem zachwytu

ocenił(a) serial na 3

To już druga koreańska produkcja o zombiakach (po Pociągu do Busan), której fenomenu nie jestem w stanie pojąć. Zaczęłam oglądać posłuchawszy zachwytów ludzi, którzy nie mieli zbyt wielkiej styczności z koreańską kinematografią. Pomyślałam, że skoro tyle osób zachwala, to musi być dobre. Okazało się, że większość nie zawsze ma rację. Kończę właśnie pierwszy sezon i dochodzę do wniosku, że jeszcze żadna produkcja o zombiakach nie znudziła mnie tak bardzo jak ten serial. Nie mogę przyczepić się do gry aktorskiej, zdjęć czy muzyki, bo te są na wysokim poziomie. Ale cóż z tego, skoro scenariusz i historia są boleśnie przewidywalne i nudne? Chciałam skończyć oglądanie już na pierwszym odcinku, ale gdzieś tam tliła się we mnie nadzieja, że może coś mnie zaskoczy. Nie zaskoczyło i jestem na siebie zła za to, że zmarnowałam tyle czasu, a szkoda, bo koreańskie dreszczowce są super klimatyczne. Swoją drogą mam wrażenie, że Kingdom stało się tak popularne tylko dlatego, że do tej pory nie było produkcji o zombi osadzonej w takich czasach i kulturze.

aira17

Co do tego że jest nudne to wydaje mi sie że raczej chodziło o intrygi na samej górze niż walce z potworami która i tak jest na drugim planie. Chyba tylko kilka odcinków opierało sie czysto na walce z potworami bo reszta polegała na tym jak zrzucić z tronu królową i doradce i epidemie zażegnać

ocenił(a) serial na 8
aira17

Napisała ta co dała 10 za avengers.. Serio?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones