Kingdom
powrót do forum 2 sezonu

Kto mi powie kim jest ta kobieta na ostatnich klatkach ostatniego odcinka? Czy to rodzona matka młodego króla?

Przy okazji sezon 2 jeszcze lepszy od pierwszego, jestem zaskoczona poziomem.

ocenił(a) serial na 8
villemo75

To nie ona, bo o ile dobrze widziałam to była Jun Ji Hyun, która wcześniej nie pojawiła w serialu. Co za tym idzie - CZEKAM NA 3 SEZON. Bo to była ewidentnie furtka na dalszą część historii :)

Girini

No to zapowiada się kolejna część uczty przynajmniej na takim samym poziomie :)

villemo75

Właśnie skończyliśmy 2 sezon i wrażenia woooow. Po niezłym 1, obawiałem się spadku poziomu ale w mojej opinii jest jeszcze lepiej. Historia bardzo się rozwinęła, realizacja cały czas na wysokim poziomie. Polecam !!!

ocenił(a) serial na 9
Bartosz_Jeziorski_fw

Zgadzam się! Jeden z niewielu seriali, które oglądałam gdzie drugi sezon jest chyba nawet lepszy niż pierwszy. A pierwszy też był świetny. Muzyka, zdjęcia - rewelacja jak dla mnie!

ocenił(a) serial na 8
villemo75

Z pewnością jest zapowiedzą trzeciego sezonu. I mam nadzieję kolejnych ;)

villemo75

Według mnie to ta dziewczynka z którą żegnał sie Yeong-shin. Po tym na obóz w którym była napadły siły Ahn Heyona i Cho Hak Ju by przemienić ich w potwory dziewczynka mogła uciec lub nie zostać zabita i obejrzeć jak i czym przemieniali jej pobratymców w potwory. Gorzej z motywem dlaczego ona teraz to robi ale może tak chce sie zemścić nad tymi którzy zabili jej przyjaciół?

Rakiczan

Jest to możliwe, ale ten motyw jest słaby tak jak mówisz. Moim zdaniem jest to zupełnie nowa postać która będzie wprowadzona od trzeciego sezonu i będzie głównym antagonistą nowego sezonu, bo dwóch poprzednich już nie żyje. Po tym co pokazali w końcówce, to zapowiada się jeszcze, że będzie ona jakąś masterką zombiaków.

Rakiczan

No w sumie oglądałem kiedyś taki film i to do siebie pasuje co przywoziła na wozie ciała tym ożywionej rodzinie swojej

ocenił(a) serial na 9
villemo75

A nie jest to czasem królowa, która w pałacu zostawiła swojego sobowtóra razem z dzieckiem a sama zdążyła uciec przed uwolnieniem zombiakow z klatki?

Idol85

Nie wiem, ktoś już pisał, że to aktorka, której jeszcze nie było w obsadzie więc pewnie to zapowiedź kolejnego sezonu i nowej postaci.

ocenił(a) serial na 8
villemo75

Matka "małego księcia" szła wcześniej w grupie dam dworu więc na pewno jest blisko niego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones