PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751462}

Kiralık Aşk

8,2 544
oceny
8,2 10 1 544
Kiralık Aşk
powrót do forum serialu Kiralık Aşk
Mercik95

roczek będziesz miała, nawet masz adekwatny avek haha :D

Czyli rozumiem Berk gra dobrze w Czarnej perle ?? A jego postać to nadal psychopata czy coś się zmieniło ??
dzięki za filmik ;))
Berk ma piękne oczy. Mój ulubiony moment filmiku to
0:14 - 0:19 - jego spojrzenie coś pięknego
1:37 - 1:40 - tak autentycznie potrafi zagrać miłość
Nigdy nie zrozumiem, dlaczego nie chce grać protów.

Vanessa100

hahaha... Z tym avkiem to też prawda. Miałam zmienić avek na Berkusia, ale mi się nie chcę. Jestem zachwycona Berkiem. Teraz wiem skąd zachwyty twoje i Giny :)
Nadal gra psychola nad czym ubolewam :/ Jest najciekawszą postacią w Czarnej perle. Czuję się jakbym oglądała KS. Tylko jeden bohater jest ciekawy, a reszta mdła.

Popatrz sobie na te zdjęcia. Normalnie się rozpływam.
https://www.instagram.com/p/BbSf9gDhR17/?taken-by=berkhakman__fan

https://www.instagram.com/p/BbJhcmbB8ud/?taken-by=berkhakman__fan

Więcej jest takich perełek, ale już nie chcę mi się szukać ;D

A ogladasz coś, czy nadal nie masz czasu ? :)

Mercik95

nadal nie oglądam, bo w tym roku jestem zalatana.
Zdjęcia cudne, ach szkoda że Berk tak marnuje sobie karierę ;((

Vanessa100

Chodzą ploty, ale nie wiem czy potwierdzone, że Czarną perłe mają zakończyć na 13 odcinkach. Bo im ranking spada od dwóch odcinków. Ostatni odcinek miał oglądalność 3.92
Oni pewnie wyszli z założenia, że Hande jest gwiazdą w Turcji i ranking będzie w miarę ok. W sumie nie jest taki najgorszy. Po prostu jest bez szału. Szkoda mi tylko Berka. Kolejny serial bez perspektyw na lepszą przyszłość.

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Hej Wam. Ale mam dzisiaj masakre nie mam co oglądać pierwszy raz od 2 miesięcy mam wszystko oglądnięte i nawet ponad to co oglądam.
A jeszcze dociera do mnie że w przyszły poniedziałek kończy się moje Gunesi Beklerken/Czekając na słońce i co ja będe oglądać... Matko tragedia z tymi serialami, jak dla mnie z nowości żaden nie ma polotu oprócz Cukur'a.

ocenił(a) serial na 8
Gosilek

Hejka Gosilek ;) Oj dobrze masz, że już jesteś z serialami na bieżąco... ja ciągle tyły mam....

Mnie z nowości zauroczył Siyah Beyaz Ask... w skrócie SBA.... Ferhat mnie uwiódł.... kolejny charyzmatyczny prot do kolekcji... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones