PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751462}

Kiralık Aşk

8,2 552  oceny
8,2 10 1 552
Kiralık Aşk
powrót do forum serialu Kiralık Aşk

Yagizomania po raz trzeci, ale pewnie nie ostatni :-)
Czyli same „ochy i achy” nad paczatorami naszego Pana Paczatora.

W pozostałych rolach pajacowaty Sinan, niezdecydowana Hazan, Wielmożna Pani Ece oraz niezniszczalna i bezczelna Fazilet.

ocenił(a) serial na 8

Pewnie masz rację, ale jak ja stracę nadzieję zupełnie to nie dam rady nawet dla Yagiza oglądać, bo nie będzie mnie cieszyło oglądanie jak cierpi tylko. Jest jeszcze szansa na jakiś zwrot, że jakimś cudem się odkocha, a to też dla mnie nadzieja na lepsze. Jak przyjdzie mi oglądać go takiego tylko cierpiącego w każdym odcinku to nie dźwignę i odpuszczę :-((( Pewnie tym gwoździem będzie sobotni odcinek, ale mam jeszcze głupią mikro nadzieję, że nie zrobią tego. Może to jednak głupi zwiastun i kłamie?

manioszkamia

Nie mam dziś weny do pisania .. Za to mam wene do czytania haa;)) powiem Wam ,że turki zabily we mnie jakąś fascynacje serialem... Mam nadzieję że to taka jednorazowa akcja.... Tylko Yagiz trzyma mnie jeszcze jako tako;))także czy się Yagiz śmieje czy się Yagiz smuci niech by zły czar się od niego odwrócił,niech mu gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie...haaa i wogule 100 lat 100 lat niech żyje żyje nam;) no to hejka;))milego wieczorku;)

ocenił(a) serial na 8
Yagaaa

Rymowanka na sto dwa :-))))
Miłego wieczoru i Yagizowych snów :-)))

manioszkamia

Zapodam sobie jeszcze Yagiza przed snem i Wam też radzę zrobić to samo;))
Yagizowych snów;)paa

użytkownik usunięty
manioszkamia

Ja liczę, ze Yagiz sam się z tym upora i nie będzie mimo aż tak cierpiał... to twardy facet, może jakoś weźmie ten zawód miłosny na klatę... w to wierzę...
Nadzieję można mieć... zwiastun wszystkiego nie pokazał... Hazan ma teraz wahania emocjonalne... miota się... więc przytulenie się z nim nic nie musi znaczyć... ale z drugiej strony... skoro szykuje się drama, to ktoś musi matkować Sinanowi, a ona to uwielbia przecież... przyszły odcinek powinien być decydujący i wskaże nam ostateczny kierunek...

ocenił(a) serial na 8

Masz rację, Yagiz wycofa się już się wycofuje... z relacji z Hazan... bo brat jest ważniejszy, to że brat powinien dostać po duuupie...żeby się w końcu ogarnął to inna inszość... wszyscy się litują nad szczeniakiem.... bo ona taki biedny i w ogóle, a ja chciałabym, żeby w końcu dostał zdrowo po duuupie... i się ogarnął sam bez pomocy innych, albo po plecach innych.... przecież tak to on się życia nigdy nie nauczy... tylko będzie ciągle skamlał jaki to on biedny, bo go nikt nie rozumie..... sorry wintou... ale nie mam dla niego ani krzyny współczucia... bo nijak nie widzę jego dorosłości... dalej gra na emocjach innych, żeby tylko jemu dobrze było..... egoista do kwadratu.....

Wyobraźmy sobie taką oto sytuację... Hazan jednak bardziej przekonuje się do Yagiza... zauważa to sinan ... i co jest w stanie odejść, żeby brat był szczęśliwy... nie sądzę...

użytkownik usunięty
Margoargo

Yagiza już zżerają wyrzuty sumienia, a przecież... nie zaleca się do Hazan... palcem jej nie tknął... niczego jej nie wyznał... i sam sobie próbuje radzić z tym uczuciem... a mimo to czuje się winny... długo tak nie pociągnie... wycofanie się to jedynie wyjście jakie obecnie ma...
Niestety Sinan to już taki typ, że choćby nie wiem co zrobił, zawsze ktoś się nad nim ulituje... granie na emocjach ma opanowane do perfekcji... po prostu mistrz... zawsze spada na cztery łapy...

Dokładnie... Sinan w życiu by się nie poświęcił dla Yagiza... taka smutne ale prawdziwe, nie wątpie że kocha brata... ale na pierwszym miejscu stawia zawsze siebie...

ocenił(a) serial na 8

Bo to egoista o jakim się prorokom nie śniło.... za to yagiz to altruista.... dobro innych stawia nad swoje... i dlatego dostaje po duuupie od życia najbardziej....
jest takie powiedzenie nie rób drugiemu dobrze tobie nie będzie źle.... sama prawda...

ocenił(a) serial na 8

Oj ile myśmy się upisały o tym potencjale i widzisz co się stało... wszyscy to mają głęboko w duuupie...
Bo im się zachciało miernoty aktorskie z kołyszącym krokiem promować....

użytkownik usunięty
Margoargo

hahahah, to Ci się udało :D miernota z kołyszącym krokiem.... cały Alp hahahaha :)

ocenił(a) serial na 8

a napisz mi w którym momencie nie mam racji... jak ja widzę jak on chodzi to leżę nie wstaję.... już jak go widze jak idzie....
to od razu mam to skojarzenie...

https://www.youtube.com/watch?v=S538gqdcaBA

użytkownik usunięty
Margoargo

hahah dobre... pasuje idealnie... chód Sinana w zwolnionym tempie... a w tle ten utwór :D

ocenił(a) serial na 8

słynny utwór wszystkich pokazów mody w latach osiemdziesiątych.... faktycznie Ciebie nie było na tym świecie jeszcze.... :)

użytkownik usunięty
Margoargo

a Cię zaskoczę... piosenkę znam dobrze :D

ocenił(a) serial na 8

hahaha wiem, wiem, przecież to hit...

użytkownik usunięty
Margoargo

Sinanowi to nawet poza planem trzeba matkować... o boże :)
https://www.youtube.com/watch?v=wjHSGNWJYFM

ocenił(a) serial na 8

hahah a myślałaś czemu miernota akurat to tak dobrze gra... nie musi się przestawiać hahahahhaha;)

użytkownik usunięty
Margoargo

hahaha, i wszystko jasne :)
patrz tu, od 0:13
https://www.youtube.com/watch?v=NMKP6vIlcCQ
w końcu porządnie oberwał, nie mogę się napatrzeć hahah :)

ocenił(a) serial na 8

hahaha co za cios.... ten serial tłumaczy klasa wyższa...

użytkownik usunięty
Margoargo

nawet nie wiedziałam, trafiłam przypadkiem przeglądając Alpa... ta scena mi wystarczy... hahah... Swoją drogą jest identyczny jak Fazilet... ten sam sposób grania... drewno...

ocenił(a) serial na 8

gra jak drewno... nic już tego nie zmieni....

już się łudziłam, że ten serial dopiero będzie kręcony i bez żalu pożegnamy szczeniaczka i maniaczka... ale niestety skończyli go w 2016 roku...

użytkownik usunięty
Margoargo

jak pech to pech haha
ale Yasin gra spoko, widzę potencjał w tym aktorze, choć nie jest w moim guście oczywiście.

ocenił(a) serial na 8

dokładnie jak pech to pech ;)

Yasin jako wariat jest dla mnie bardzo przekonujący... nie wiem czy taki jest na co dzień czy tylko dobrze gra.... oby to drugie.... hahahahahha;)

użytkownik usunięty
Margoargo

oby oby... ale racja, jako psychol jest świetny, jestem pod wrażeniem... coś musi mieć we krwi hahahah

ocenił(a) serial na 8

dokładnie ma .... założyłam temat, bo zbliżamy się wielkimi krokami do końca wątka

ocenił(a) serial na 5

Czybym widziała dom Buraka z Cilek Kokusu?
Nawet Onem z KM sie załapała w tym filmiku :))

Tak swoja drogą teraz odwdzięczy się Yasinowi za slub z jego siostrą.

użytkownik usunięty
sloneczkO_1

Całkiem możliwe :D co za czujne oko :D

ocenił(a) serial na 8
Marg_

Jako odskocznia mam Friendsów i Simpsonów :-)

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

Hejka Siostra :)
Kochana na jesienną depresję zalecamy Yagiza z sierocińca w ogromnych dawkach ;) Myślę, że nic innego nie pomoże :)
DO miłego zaś :)

ocenił(a) serial na 5
manioszkamia

Dziewczyny dzis na internetach nowa nazwe dla szczeniaczka...umyslowa ameba, zauważyłam kto te nazwe wymyslil,ale bardzo mi sie to spodobalo

ocenił(a) serial na 8
Marg_

hahahaa padłam... tylko niech uważają z tą amebą... bo to nie ma żadnych szarych komórek i jest w stanie wszystko przetrwać.... to straszne...

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Ide zlukac koreanska wersje serialu,hahah

ocenił(a) serial na 8
Marg_

A zobacz jak tam ichniego yagiza potraktowali...

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

No tam podobno sie to dobrze dla "Yagiza" skonczylo,ale musze doczytac czy to faktycznie ten serial...i jakby cos to 122 odcinki przed moi

Odpisalam ci tak w ogole

ocenił(a) serial na 8
Marg_

o to masz oglądania....ok za chwilę wlezę na pocztę to przeczytam....

użytkownik usunięty
Marg_

nie żartujcie, to fazilet też jest na podstawie koreańskiej dramy??

ocenił(a) serial na 5

Tak pisza internety eng i polskie...ja jestem na etapie sprawdzania czy to moze byc prawda

użytkownik usunięty
Marg_

ok, rozumiem ;p

ocenił(a) serial na 8

A co myślałaś.... spodziewałaś się autorskiego pomysłu turków.... zapomnij...

użytkownik usunięty
Margoargo

no łudziłam się, że chociaż to sami wymyślili...

ocenił(a) serial na 5

Kochana,po co wymyslac...przecież w Azji to seriali jest multum...seriale max na 5-7 tygodni, kolo 15-20 odcinkow...malo ktore maja wiecej odcinkow... to przeciez kopalnia pomyslow na seriale

użytkownik usunięty
Marg_

No racja... po co się wysilać jak wezmą sobie gotowy pomysł na serial i przerobią po swojemu... mimo wszystko liczyłam na większą inwencję ze strony Turków a tu klops...

ocenił(a) serial na 5

Umowmy sie do momentu,kiedy oni ida gotowa historia z oryginału to nawet im seriale ida...a pozniej coz jest jak jest

użytkownik usunięty
Marg_

ciężko mi się odnieść, bo ich nie oglądam, ale widziałam koreańskie kocha, nie kocha i po po 5 odc Turki poszli swoją drogą... i wyszła z tego katastrofa...

ocenił(a) serial na 5

No ja jestem bardziej oblatana w koranskich niz tureckich...swoja droga co robie ta tym forum...ale no widomo,ze jak przerysuja to z glowa to sama rozumiesz

użytkownik usunięty
Marg_

No wiesz, przynajmniej masz jakieś porównanie, a my tylko w tureckich siedzimy i sobie włosy z głowy rwiemy hah.

ocenił(a) serial na 8

a weź mi nie przypominaj, ja skończyłam na 5 odcinku... i potem miałam już alergię na grzywunię.... do tego stopnia, że widziałam tylko zwiastuny zapowiadające serial Kalp...

użytkownik usunięty
Margoargo

mi się podobało do 13 odcinka... potem koszmar... jak tak sobie teraz pomyślę, to całościowo serial oceniam na minus... i co ja widziałam w Yigicie... dlaczegoście mnie patelnią nie przywaliłyście... ja trzeźwo nie myślałam hahahhaha

ocenił(a) serial na 8

hahaha spokojnie wtedy jeszcze nie znałaś tylu charyzmatycznych aktorów to się nabrałaś na plewy ;))) hahahha oby mnie gokhanowy fandom nie czytał.... bo już nie żyję...

użytkownik usunięty
Margoargo

Dobrze mówisz... plewy... hahah najpierw pantoflarz Ayaz... potem Grzywunia... trudne początki... ale w końcu trafiło się na tych właściwych :))))))))
My Cię obronimy... luzik haha.