PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751462}

Kiralık Aşk

8,2 544
oceny
8,2 10 1 544
Kiralık Aşk
powrót do forum serialu Kiralık Aşk

Yagizomania po raz trzeci, ale pewnie nie ostatni :-)
Czyli same „ochy i achy” nad paczatorami naszego Pana Paczatora.

W pozostałych rolach pajacowaty Sinan, niezdecydowana Hazan, Wielmożna Pani Ece oraz niezniszczalna i bezczelna Fazilet.

ocenił(a) serial na 8

Dokładnie najpierw zachwycałyśmy się Ayzem... a potem już byłyśmy bezlitosne..... hahahhaha;))))
Dziękuję za wsparcie Siostra... z fandomem nie należy zadzierać zwłaszcza takim ;)))))

użytkownik usunięty
Margoargo

miałyśmy klapki na oczach... ale dzięki Bogu szybko przeszło :D

hahah wiadome :) ale nam żaden fandom nie straszny... odeprzemy każdy atak hahahah

ocenił(a) serial na 8

hahaha nie łudź się sami to oni wymyślają soz, albo savasz... wiesz propaganda przede wszystkim..

użytkownik usunięty
Margoargo

hahah masz rację... sami biorą się tylko za seriale propagandowe.. ech.

ocenił(a) serial na 8

no a nie jest tak... teraz ma lecieć ten kilku odcinkowy z Serkanem... też propagandowy...

użytkownik usunięty
Margoargo

Nawet na to nie zerknę... Serkan to drewno...
oni to mają nasrane z tą propagandą...
tak samo mnie wkurzało w Vatanim Sensin jak wiecznie pokazywali jacy ci grecy straszni, jak tych biednych turków okupują... a sami święci nie są... dobrze o tym wiemy.

ocenił(a) serial na 8

Spokojnie ja tez nie zerknę, bo po pierwsze w ogóle nie rajcują mnie takie seriale... jakoś do mnie nie przemawiają... ja tam wolę już zacząć czarno białą miłość tylko niech ruszą w końcu.... no i zdecydowanie Pan Niepokojący bardziej do mnie przemawia niż pantofel ayaz....

użytkownik usunięty
Margoargo

no coś ruszyć nie mogą, jeszcze sobie poczekamy na pana niepokojącego... oby był warty tyle czekania... :)))

ocenił(a) serial na 8

a taki temat założyłam
http://www.filmweb.pl/serial/Kiral%C4%B1k+A%C5%9Fk-2015-751462/discussion/Pan+Pa czator+dalej+rz%C4%85dzi+%29%29%29%29%29+Yagizomania+trwa+do+ko%C5%84ca+%C5%9Bwi ata+i+jeden+dzie%C5%84+d%C5%82u%C5%BCej+%29,2938195

użytkownik usunięty
Margoargo

masz ode mnie łapkę w górę ha ha

ocenił(a) serial na 8

hahaha tylko jedną ???? jestem zawiedziona hahahhaha;)

użytkownik usunięty
Margoargo

ode mnie masz 100 <3 ale panowie administratorzy nie nadążają z liczeniem... haha

ocenił(a) serial na 8

hahaha spoko trzeba temat wyrzucić do góry... bo za chwilę koniec będzie i Siostry się zgubią gdzie mają pisać ;)

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Duzo podobienstw widze, to moze moze sie pociesze ;) wiecie tu jest 122 odcinki po 30 minu, to mozna zrozumiec czemu mieli w planach 40odcinkow

ocenił(a) serial na 8
Marg_

Jak odcinki mają po 30 minut to faktycznie szybko przejrzysz :) i rzeczywiście obstawiali 40 odcinków..

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Umiem liczyc

ocenił(a) serial na 8
Marg_

licz zawsze na siebie ;) hahaha;)
w sumie 122 odcinki 30 min to 60 godzinnych, a to tego tureckie przeciętnie po 2 godziny czyli 30 odcinków... a biorąc pod uwagę, że fazilet najczęściej ma prawie 2.30 to mamy ok. 25 odcinków.... hahaha ale mi analiza wyszła...

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

No wiesz zabilas moje zdolnosci matematycze

ocenił(a) serial na 8
Marg_

przepraszam..... ja za długo z cyferkami przebywam....

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Moje zdolnosci matematyczne poszly sobie nie wiem kiedy wroca

ocenił(a) serial na 8
Marg_

Spokojnie , wrócą bardzo szybko... tylko chwilowo zniknęły...

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Albo wcale...bedzie zle

ocenił(a) serial na 8
Marg_

wrzuć na luz wrócą ;) wrócą;)))

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Zobaczymy

ocenił(a) serial na 8
Marg_

No zobaczymy ;)

użytkownik usunięty
Margoargo

zmykam.
Dobranoc :)
Yagiz na noc :)

ocenił(a) serial na 8

Dobranoc ;)))

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

Siostry ;)
Kolejny wątek zbliża się ku końcowi ;) dlatego pozwoliłam sobie założyć nowy ;)
http://www.filmweb.pl/serial/Kiral%C4%B1k+A%C5%9Fk-2015-751462/discussion/Pan+Pa czator+dalej+rz%C4%85dzi+%29%29%29%29%29+Yagizomania+trwa+do+ko%C5%84ca+%C5%9Bwi ata+i+jeden+dzie%C5%84+d%C5%82u%C5%BCej+%29,2938195

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Jeszcze się załapałam w starym watku :))

Przyszłam powiedzieć Dobranoc :))

ocenił(a) serial na 8
sloneczkO_1

hahha udało Ci się ;)

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

Dzień Dobry jeszcze w starym wątku ;)
U mnie pogoda iście bollywodzka ... czasem słońce, czasem deszcz ;)
Nasz Pan Paczator jest dobry na wszystko ;))))) pooglądałam sceny z nim i od razu mi się humor poprawił ;)

Kochane cóż nam pozostało ;) zachwycać się niesamowitą grą Caglara kreującego Yagiza, po reszta to mu może co najwyżej buty czyścić ;)))) Sorry jeszcze aktorka grające Fazilet jest the best ;) reszta jest tylko niby dodatkiem ;)
Zatem już bez większym emocji czekamy na tłumaczenie całego odcinka i zobaczymy z jakimi trupami w szafie hahahahha sorry w na schodach i drodze wyskoczą nam Turki w sobotę ;)

Miłego dnia Wam życzę i do zaś :)

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

O matko!!!
Rano wstaję, a tu dwie strony zapisane :-DDD Dobrze nam idzie chłodne spojrzenie na serial :-P
Alp to ma język spuchnięty tak, że buzi nie otworzy od waszych "pochlebnych" opinii. Co się uśmiałam z waszych tekstów to moje ;-DDD Potraficie poprawić człowiekowi humor z deszczowy dzień :-DDD

Myśl na dziś mam taką (bo już od wkurzenia odcinkiem minęło przepisowe 3 dni), że nie ma bata. Hazan nie będzie z Sinanem, opamięta się dziewczyna na bank. Wszystko w serialu wywalone do góry nogami, a tu już "happy end"?
No dajcie żyć!!!
Przecież nie będą ze sobą gruchać do końca serialu. Plan mam taki, że Hazan kocha Sinana, ale bardziej jak brata, bo w końcu nigdy nie było całowania. Przytulą się, pogodzą, ale bez namiętności. To zarezerwowane dla Paczatora. Sinan zrozumie, że brat mu nie zabiera Hazan, bo mogą się dalej PRZYJAŹNIĆ i tyle. Hazan z Yagizem gorące pocałunki w deszczu nad Bosforem i jestem zadowolona. Jak nie, to bierzemy i z Rosjankami piszemy alternatywne zakończenie :-DDD
Tylko nikomu nie mówcie, że wam zdradziłam dalszą treść serialu, bo obiecałam scenarzystom trzymać język za zębami :-P

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

hahaha Manio na jesienną depresję i brak słońca za oknem nasze forum najlepsze ;) czasem jak mamy natchnienie jesteśmy lepsze niż niejeden kabaret ;)
Szkoda, że nasza Siostra Vanessa, nie ma ostatnio czasu na udzielanie się na forum... bo jak zaczęłybyśmy kosmacić ;)))) to OHOHO;)

Scenariusz fajny możemy się nim zachwycać do woli ;)))) Yagiz i Hazan całujący się w deszczu.... hmmm.... już sobie to wyobrażam;))))) piękna wizja... ale zdaje się, że Turcy nie będą tacy dobrzy dla nas....wiem, franca jestem, bo nas dołuję.. ale wolę się pozytywnie zaskoczyć ;) chociaż po ostatnich scenach nie mam szczególnej nadziei na ogarnięcie się Hazan... bo to tylko o nią chodzi ;) Nasz wspaniały Paczator już jest trafiony i zatopiony ;) a jeśli faktycznie kocha tylko raz.... to będzie miał chłop przerąbane....

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Upieram się przy swoim, szczególnie jak przyjrzałam się bliżej pierwowzorowi koreańskiemu. Wiadomo, że Turcy robią po swojemu, ale póki co mniej więcej trzymają schemat. Może odeszli od głównej bohaterki trochę, bo tam jest o tej jednej dziewczynie głownie, a nie jak u nas o jej mamie i siostrze, ale idzie podobnie.

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

Zobaczymy. Czasem Turcy trzymają się schematu koreańskiego, a czasem jak widzą, że się widzom podoba coś innego, to idą w tą stronę. Nadzieja jest zawsze i we mnie też jeszcze tlą się iskierki, że jednak Hazan dorośnie i zobaczy kto tak naprawdę ją kocha, ale tyle razy Turki mnie rozczarowały prowadzeniem protek, że wolę dmuchać na zimne.

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Rozumiem o co Ci chodzi, sama studzę swój zapał, bo jeszcze różnie może być. Jednak jak u każdego jest serce i rozum. Rozum mówi "daj spokój, widzisz jak to idzie, nie nakręcaj się...", a serce "YagHaz, YagHaz, YagHaz..." :-D

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

Właśnie rozum jedno serce drugie... cóz my tu sobie dyskutujemy, a Turki i tak zrobią po swojemu... zobaczymy sobotę... skoro zapowiada się trupi odcinek ;))) to wesoło nie będzie... drama będzie goniła dramę... zobaczymy czy dadzą jeszcze jakiś zwiastun sądzę, że nie... skoro aż 2 trupy wsadzili do jednego zwiastuna....

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Haha :-))) No już chyba nie dorzucą trzeciego :-P
Będzie jak normalnie jakiś thriller, a nie drama :-D

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

hahahha Manio Ty im lepiej nie podpowiadaj;) bo mogą iść w tę stronę ;)))

hahahha to będzie horror w opłotkach... gdzie się nie obrócisz będzie trup...

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Tatę Yasina wykończyła Fazi. Matkę chłopaków niby nie, ale jednak to był jej pierwszy dzień w pracy. Przypadeg?
Jak Kerime wpadła pod auto to kto był w pobliżu?
Guizde pewnie Fazi pchnęła. Przypadeg?
Kto wie czy temu Hazimowi przy hamulcach nie majstrowała :-P
Rodzi się normalnie psychopatyczny morderca na naszych oczach :-P

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

hahaha dobra jesteś :) Faktycznie Fazi seryjny morderca...

No tak teraz jak nie ma intercyzy... to tym bardziej trzeba Hazima wykończyć, jeszcze Ece uniesie się honorem i jednak podpisze... i nici z rezydencji.... tylko pytanie jeśli dzieci też dziedziczą... no to musi jeszcze pantoflarza i jego rudą flamę wykończyć, szczeniaka, yagiza - niekoniecznie, bo może się okazać, że on nie Egeman... Selin i jej psychopatycznego mężusia... Guzide chyba pomogła przenieść się na tamten świat ;)

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Zastanawiam się co będzie jeżeli drugim trupem okaże się faktycznie Hazim?
Kto zostanie "panem" willi, Ece?
Przecież wtedy i ją wykończy Yasemine?
Chyba, że zrobi z nią sztamę?

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

Sytuacja się zaogni... hahahah jak jeszcze hazim zostawi testament i nowa żona nic nie dostanie to się dopiero będzie działo....
Yasemin nie dzieli się z nikim... ona jak Fazilet chce wszystko... hahhaha starcie gigantek łowczyń majątków widzę ;)))

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Zastanawiam się jeszcze, czy Selin jest rzeczywiście tak zdeterminowana, że zamieszka w tej biedzie? Powiem, że nie mogę się doczekać odcinka i to o dziwo nawet nie ze wzgledu na YagHaz, co bardziej dla samego Yagiza i reszty, bo pierwszy raz się zaciekawiłam tym co poza nimi, normalnie mnie te trupy zaintrygowały :-)
Jak widać w kwestii YagHaz musimy sobie dać na wstrzymanie, bo pewnie z odcinek, czy dwa mu jeszcze będą cisnąć :-(

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

Wiesz jak nam emocje opadły z powodu głupoty Hazan... to ciekawi nas co będzie się działo poza tym w serialu....

Cóż jakos nie wyobrażam sobie Selin w domu Yasina, czy to ją życia nauczy nie sądzę...

Turcy zwiastunami potrafią wiele.... jak zrobili zwiastun 13 odcinka Fazilet, gdzie hazan miała się pocałować z Sinanem... wiesz co się działo... a ja później leżałam nie wstawałam na odcinku... jak szczeniak głos Yagiza w głowie usłyszał i klops.... tak może być i tym razem..... wielka drama a potem można to o duupę potłuc...

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

Z jakiejś przyczyny nie było jeszcze pocałunku w serialu. Nie jest to zapewne przypadek. Sinan kilka okazji opuścił to może na Yagiza czekamy. Myślę, że on by okazji nie przepuścił :-)))

ocenił(a) serial na 8
manioszkamia

Hahaha może źle, że psioczymy na scenarzystów... bo fatycznie szczeniak nie ma szczęścia do całowania.... już był w ogródku.... już witał się z ustami hazan.... a tu buch.... i nici z całowania....no ostatnio pocałował hazan w policzek...

Yagiz sądzę, że nie naciskał by na Hazan jak Sinan.... a i tak by szła jak ćma do światła....

Margoargo

Witam w starym wątku jeszcze hehe;)) szalone Yagizomanki piszecie jakbyście się Yagiza tudzież szaleju najadly hha;))brawo Wy;))
Te zwiastuny tak apropos to trzeba jednak z przymrużeniem oka traktować czasem... Ciekawe tylko dlaczego Hazan przytuliła tego szczeniaka w tym zwiastunie tak ni stad ni zowąd...
Tu go unikała niby... A tu taki klops.. Hmmm dziwne to jak nie wiem

ocenił(a) serial na 8
Yagaaa

hahhaha nektar oczu Yagiza tak na nas działa... zanurzysz usta raz i przepadasz ;)))hahahhaha

Wiesz wieści gminne głoszą, że Hazan pociesza szczeniaka po śmierci albo wypadku ciotki... wiesz on jest biedny nie radzi sobie sam.... trzeba go niańczyć... więc matka turka Hazan go pociesza... małego kuciuka...( fonetycznie to dziecko po turecku)

ocenił(a) serial na 5
manioszkamia

Napiszę wam,że ten koreańczyk... to się ciągnie trochę,ale szybko się ogląda :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones