PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833990}

Koło czasu

The Wheel of Time
6,6 7 951
ocen
6,6 10 1 7951
4,7 3
oceny krytyków
Koło czasu
powrót do forum serialu Koło czasu

Wielkie zapowiedzi.

ocenił(a) serial na 4

Budżet tego serialu to ponoć prawie 100 milionów dolarów za pierwszy sezon. Zapowiadano, że to "nowa Gra o Tron", serialowa saga fantasy, która rozwali system. Po pięciu odcinkach stwierdzam, że to trochę kupka. Nie wiem na co poszedł wspomniany budżet, może na odcinki, których jeszcze nie widziałem. Sagi nie czytałem, ale historia jest tak prosta i schematyczna (wybraniec lub wybrańcy uciekający przed ścigającym ich złem), że zęby bolą. Na razie trochę lipa, ale oglądam dalej.

ocenił(a) serial na 6
skalp_el

Polecam jednak przeczytać książki niezależnie od serialu. Ostatnią rzeczą jaką można powiedzieć, to że to prosta historia. Tam są setki rozbudowanych bohaterów krajów i kultur. Historia opisanego świata sięga tysiące lat wstecz. Przy tym co tam się dzieje, wyprawa Froda to jak spacer do spożywczaka.

Serial na tą chwilę jest odchudzoną o 70% wersją i nie wiem co się urodzi z niego, ale nie mam jakichś złych przeczuć.

A Gra o Tron fajna (oprócz ponaglonego finału) też miała niełatwe początki. Zobacz sobie jak nakręcili pierwszą bitwę w której brał udział Tyrion. Scena bitwy sprowadza się do tego, że kilku kolesi z Tyrionem biegnie w stronę kamery. Ot cała bitwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones