David Boreanaz 

David Paul Boreanaz

8,2
3 303 oceny gry aktorskiej
David Boreanaz
David już od dziecka chciał być aktorem. Miłość do filmu odziedziczył po ojcu, który także był aktorem. Początki kariery były ciężkie, ponieważ nikt go nie chciał zaangażować do żadnego filmu. Dopiero mało rola w "Świecie według Bundy'ch" zapoczątkowała jego karierę. Później rola drugoplanowa w "Buffy postrach wampirów" i wreszcie własny serial "Angel".
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 16 maja 1969

miejsce urodzenia: Buffalo, Nowy Jork, USA

wzrost: 185 cm

Saturn
Zdobył 3 nagrody Saturn, 12 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
dwukrotnie żonaty: 1. Ingrid Quinn (07.06.1997 - 15.10.1999, rozwód); 2. Jaime Bergman (od 24.11.2001), syn Jaden Rayne (ur. 01.05.2002), córka Bella Vita Bardot (31.08.2009)
Skończył Ithaca College.
Ma dwie starsze siostry: Bo i Beth.
W 2003 roku wystąpił w teledysku "White Flag" - Dido.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

uwielbiam jego uśmiech. A gra aktorska bardzo dobra we wszystkich filmach :d i serialach

Kiedy pojawił się w "Buffy", od razu rzuciło mi się w oczy, jak bardzo jego postacią zainspirowali się twórcy "Klątwy upadłych aniołów", gdzie Michael Fassbender jako Azazel nawet wygląda bardzo podobnie. A pod koniec 4 odcinka okazało się, że także Robert Pattinson widział ten serial przed "Zmierzchem", bo posługiwał...

więcej

On powinien być z Emily. Oni po prostu do siebie pasują . A co do niego on jest świetnym aktorem a najbardziej go lubię za rolę Bootha chociaż innych filmów i seriali z nim nie widziałam ale słyszałam że za to role prawie każdy go lubi.

Ten aktor jest niesamowicie przystojnym i seksownym facetem. Aż bije od niego ciepłem, poczuciem humoru i inteligencją. Poprostu wzbudza we mnie pozytywne odczucia. Widziałam go w Bones i Randka z Lucy. W Bones wygląda korzystniej - bardziej pasują mu czarne włosy. 10/10 i dodaję do ulubionych :]

Więcej filmów z tym...

więcej

Jak już ma powstac film Uncharted to wybrał bym właśnie jego. Nie wiem jak
tam u niego z grą aktorską ale podobny jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones