PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=233995}

Kości

Bones
7,6 77 165
ocen
7,6 10 1 77165
7,5 2
oceny krytyków
Kości
powrót do forum serialu Kości

BonesS07E01

użytkownik usunięty

Witam odcinek dobry miłe zaskoczenie musze powiedzieć akcja jak zwykle wciąga w fotel i humor tez niczego sobie dopiero 1 odcinek jeszcze sporo przed nami 8/10.

ocenił(a) serial na 8

A widziałeś z napisami czy wersję oryginalną??

użytkownik usunięty
immortelle1

Jeszcze napisów nie ma ja zawsze ogladam orgniał bo prawie wszystkie slowa rozumiem uczyłem się 3 lata Angilka to się coś wie .

ocenił(a) serial na 10

Odcinek genialny. jak zawsze sprawdza się zasada, ze każdy odcinek kości nie jest nudny i przewidywalny. Geniusz, za to po prostu kocham ten serial.

pitixpl

Pod koniec pojawia się jakieś zdjęcie z dziewczyną,imieniem i nazwiskiem oraz datą,wie ktoś o co chodzi?.

użytkownik usunięty
Adorianu

http://lmgtfy.com/?q=emily+therese+maki

ocenił(a) serial na 10

Trochę się bałam tego odcinka, przede wszystkim zaś tego, jak pokażą relację Bones-Booth, ale odcinek był po prostu genialny. Od pierwszej sceny po ostatnią. Bones i jej ciążowe humorki - bezcenne.

ocenił(a) serial na 8
alnihan

hah dokładnie, bardzo sympatyczny odcinek:) Bones świetna! miałam niezły ubaw xD

alnihan

też się trochę obawiałam czy nie będą teraz takie ciepłe kluchy, ale wyszło super =)

Taa,szukałem ale nic po pl nie znalazłem.

użytkownik usunięty
Adorianu

Własnie nadal nie ma napisów kiszka .

Moja wypowiedź skierowana była do fake jako odpowiedź.

Nie wszyscy znają angielski, ja nadal nie wiem o co chodzi z Tą Emily Therese MAki. A odcinek fajny.

ocenił(a) serial na 10
Adorianu

"This episode was dedicated to Emily Maki, whose favorite show was Bones, until her death from undiagnosed heart condition"

Kalafioor

Już się dowiedziałem jakieś 8 lat temu xD

ocenił(a) serial na 10
Adorianu

Trzeba było napisać, ja szukałam dopiero wczoraj

użytkownik usunięty

super, tyle czekałam ; )))

użytkownik usunięty

No właśnie, o co chodzi z Emily Therese Maki? Właśnie obejrzałam odcinek ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones