PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=233995}

Kości

Bones
7,6 77 165
ocen
7,6 10 1 77165
7,5 2
oceny krytyków
Kości
powrót do forum serialu Kości

Jestem na początkowych scenach 6 serii i interesuje mnie czy Zack Addy oraz dr Daniel Goodman
pojawili się w następnych sezonach lub pojawią się jeszcze w serialu? Wątku z Addym nie
rozumiem tyle lat siedzi w psychiatryku czy tylko scenarzyści o nim zapomnieli? A Goodman ile lat
jeszcze będzie na urlopie ?:P

DarkAngel1989

SPOILER

Ani Zack ani Goodman nie pojawią się więcej w serialu. O Zacku chyba ktoś wspomni w 9 sezonie, ale niestety już go nie zobaczymy..

ocenił(a) serial na 10
LadyAnna6

Wkurza mnie to, że scenarzystów nie było stać nawet na uśmiercenie bohaterów, albo jakiegoś sensownego wyjaśnienia ich nieobecności. Goodman wyjechał na wieczne wakacje, a Zack swoje życie spędza w zakładzie zamkniętym za to, że ma poczucie winy? I do tego Sweets, który nikomu nie powiedział, że Addy nic nikomu nie zrobił? ;/

DarkAngel1989

Czy ja wiem? Osobiście nie lubię jak bohaterowie są uśmiercani. Wolę jak "wyjeżdżają" albo coś w tym stylu. Oczywiście powinni to jakoś sensowniej wytłumaczyć, przygotować na to, ale z tego co kojarzę to aktor grający Goodmana chyba zrezygnował zanim zaczęli kręcić drugi sezon, więc nie można było go "pożegnać". Dlatego tak nagle zniknął. Nie jestem jednak w tanie podać żadnego źródła tej informacji, więc nie jest ona niczym pewnym.
Co do Zacha to w ogóle mam im za złe usunięcie tej postaci. Lubiłam go, a z Hodginsem tworzyli naprawdę fajny duet.

ocenił(a) serial na 9
LadyAnna6

Z Zackiem serial byłby ciekawszy, bo i z Hodginsem wariowałby w laboratorium i z Brennan by się ścierał w każdym odcinku, ale nie, lepiej zmarnować potencjał świetnej postaci. Zupełnie jak z Lou Ashbym w Californication. Fakt, że Zack, gdyby nie siedział w psychiatryku o siedziałby w więzieniu, bo choć sam nikogo nie zabił, to jednak odpowiedziałby za współudział i pewnie dlatego Sweets nic nie powiedział. W więzieniu Zack by psychicznie nie wytrzymał. Tak czy inaczej i tak by go nie było w serialu.

ocenił(a) serial na 8
DarkAngel1989

Zach pojawia się w ostatnim odcinku 11 sezonu i w 12 sezonie pojawia się już regularnie. Zatem wrócił :-), choć nie wiem czemu, ale nie darzyłam tej postaci zbytnią sympatią... A Sweets nic nie mówił, bo Zack w więzieniu nie przetrwałby nawet tygodnia... Dlatego nawet Booth prosił Sweetsa o to, żeby stwierdził jego niepoczytalność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones