PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=233995}

Kości

Bones
7,6 77 164
oceny
7,6 10 1 77164
7,5 2
oceny krytyków
Kości
powrót do forum serialu Kości
ocenił(a) serial na 10
marekwyszosiat

Rozwikłanie zagadki i miłe pożegnanie z paroma niespodziankami :)

beata_dz

Dzięki za jakże wyczerpującą odpowiedź naprawdę kiedy ja to wszystko przeczytam....

ocenił(a) serial na 10
marekwyszosiat

Po wybuchu bones oglupiala. Przez eksplozję coś jej się w głowie zrobiło i nie była już taka inteligentna. Żona tego gościa co chce zabić Brenan okazała się jego siostrą i to ona była jego wspólnikiem. Bones i booth w końcu dopadła i zabili tego terrorystę. Dziecko hoginsa i Angeli ma ryzyko urodzenia z ta wadą ale nie zostało to powiedziane bo pogodził się z każdym losem. Cam odchodzi z instytutu bo zaadaptowala z waziri 3 chłopców i chce się na nich skupić. Nowym dyrektorem instytutu został hogins i nazwał się king of lab. Laboratorium ma być po wybuchu oczywiście odbudowane i wszyscy prócz Cam tam zostanie na starych stanowiskach. Z gruzów zbierali ocalał pamiątki. I ogólnie były takie sceny "pozegnalne". Oglądałam po angielsku i nie jestem pewna wszystkiego. Ale ogólny zarys był taki

beata_dz

ogolny zarys tak, ale Cam nie odchodzi na zawsze tylko na 6 msc. Najpierw powiedziala Bones ze na zawsze, ale potem zmienila zdanie i odchodzi tylko na pol roku, jest to powiedziane w scenie kiedy Hoggins dowiaduje sie o tym, ze bedzie ja przez ten okres zastepował, a Cam zwraca mu uwagę, żeby się za bardzo nie rozgościł, bo ona wraca na stanowisko. Poza tym Bones nie "ogłupiała", to troche źle brzmi i nie do konca pasuje. Ona straciła częściowo pamięć szczególnie w naukowych kwestiach, dot. kości. Na szczęście wyzdrowiała. A co do dziecka Hogginsa i Angeli, to była mowa tylko o tym, że nie wiedzą czy będzie miało wadę czy nie, ale ze bez względu na wynik, będą szczęśliwi. Poza tym, było to w odcinku 11, a nie ostatnim. No chyba ze przeoczyłam werdykt w 12 odcinku, ale nie wydaje mi się. Jesli jednak się mylę, popraw mnie:)

smiszka

Obojgu wam dziękuje ;) ale mam nadzieje że Bones w pełni odzyskała swoje umiejętności prawda ? i generalnie jak oni skończyli oboje ,, są tam gdzie są " żadnych awansów itp itd... myślałem że to Bones zostanie szefem instytutu ale jak się tak głębiej zastanowić to lepiej że Hodgins :)

ocenił(a) serial na 10
marekwyszosiat

hmm ogłupienie dla mnie to oznaka tego ze właśnie nie wiedziała o co chodzi w jej specjalizacji, ale ok :D
tak koniec koncow Bones wróciła do swojej wiedzy hehe :P
oglądałam pierwszy raz odcinek po angielsku( a nigdy tego nie robie, bo ostatni angielski miałam 10 lat temu). To i tak nie było zle z moim zrozumieniem haha :)

beata_dz

Też oglądałam po angielsku :) a co do oglupienia, to poprawilam Cie, bo ona nie przestała być inteligentna, jedynie miała zaniki pamięci z zakresu swej specjalizacji, nie straciła przy tym na inteligencji. Inteligencja to nie tylko wiedza. Ale to był tylko niuans:)

smiszka

A czy gl bohaterowie byli razem? Nie oglądam za często tego serialu, ale ten wątek mnie zaciekawił

willemite

Tak, Bones i Booth niezmiennie najlepsza para :)

smiszka

dzieki za odpowiedz ;)

ocenił(a) serial na 8
smiszka

Właściwie to nie straciła pamięci, tylko umiejętność analizowania i przetwarzania danych. Sama mówi, że pamięta bardzo wiele, ale nie potrafi wnioskować i interpretować tego, co widzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones