Dziś na FW podano, że 16 listopada na TV4 rozpoczyna się serial "Wzór", podczas gdy tego dnia powinny zostać wyemitowane dwa ostatnie odcinki drugiego sezonu "Bones"?!?
Tak, teraz to już wiem (mój post był z 25.10).
Ale im się chyba coś i tak pomyliło- przedwczoraj wyemitowali odcinek 20 i 21, w następny piątek dadzą 19, a potem ostatni? Bo tego 19 nie było na razie.
nie wiem czy o to wam chodzi, ale odcinek 19 nigdy nie był w stanach emitowany, bo wtedy była ta strzelanina i nic nie puszczali. Tak więc w sumie ma być 21 odc chyba że jakims cudem zdobyli ten 19.
No, 19 odcinka nie będzie- programy różnorakie podają wyraźnie: 16 listopada o 22 odcinek 21, ostatni.
W Stanach nigdy nie emitowali? Myślałam, że w końcu go puścili (może dlatego, że znalazłam tytuł i opis;). Czemu tego nie zrobili w zasadzie- przecież mogli w innym terminie. A tak nakręcony już i co- tak sobie krąży w eterze i nikt go nie zobaczył? Bez sensu trochę.