PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=233995}

Kości

Bones
7,6 77 165
ocen
7,6 10 1 77165
7,5 2
oceny krytyków
Kości
powrót do forum serialu Kości

Pierwsze 6 sezonów oglądałam dosyć dawno temu. Ostatnio po pojedynczych odcinkach na Fox zaczęłam oglądać sezon 7. Niestety nie pamiętam kilku rzeczy.
1. Czemu Booth wspomina tylko ojca? Czy matka umarła czy odeszła?
2. Dlaczego Brennan trafiła do rodzin zastępczych i ile miała w tedy lat?
3. W którym sezone/odcinku Booth "zostaje pochowany" po to by zmylić mordercę?
4. W którym sezonie/odcinku w domu u Bones wybucha lodówka, którą otworzył Booth?

Mam trochę sezonów do nadrobienia :) Czy po tym jak urodzi im się dziecko odcinki nadal mają taką dynamikę? Lubię chemię jaka jest między nimi a boję się, że kolejne sezony gdzie już są razem niestety tego nie zawierają.
Z góry dzięki za odpowiedzi :)

ocenił(a) serial na 10
DarkAngel1989

1. Matka żyje, pokaże się w 8 sezonie.

ocenił(a) serial na 10
DarkAngel1989

2. Matka została zamordowana, ojciec ją porzucił dla jej bezpieczeństwa (był kryminalistą).
3. Pewnie chodzi Ci o finał 3 sezonu, ale przed oglądnięciem go radzę obejrzeć wcześniejszy odcinek, są powiązane.
4. Sezon 1, Odcinek "Two Bodies in the Lab"

Serial bardzo dobrze się trzyma, pomimo posiadania dzieci i życia w małżeństwie głównych bohaterów. ;)
W styczniu 2017r. rozpocznie się emisja finałowego, 12 sezonu
Polecam gorąco, to mój ulubiony zagraniczny serial. :)

ocenił(a) serial na 10
Bielak_812

Dziękuję bardzo za odpowiedzi. W sprawie pierwszego pytania możesz coś rozwinąć? Tzn. Czemu o niej nigdy wcześniej nie wspomniano. Booth opowiadał o ojcu pijaku, który go bił i zostawił wychował go dziadek, Jeśli matka żyła/żyje czemu nigdy o niej nie wspominał?

ocenił(a) serial na 8
DarkAngel1989

W odcinku, kiedy pojawia się matka Bootha (sezon 8 odcinek 22) jest wyjaśnienie, dlaczego nie wspominał matki. Proponuję obejrzeć odcinek, ale w skrócie nie mógł jej wybaczyć, że odeszła od męża, ale dzieci ze sobą nie zabrała, tak jakby nie widziała potrzeby ochrony ich przed ojcem pijakiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones