PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=233995}

Kości

Bones
7,6 77 161
ocen
7,6 10 1 77161
7,5 2
oceny krytyków
Kości
powrót do forum serialu Kości

Właśnie oglądam ten odcinek i coś mi się zgadza w sprawie Gormogona, którą analizują Sweets i Wyatt... Przecież pierwszy uczeń Gormogona został złapany i powiesił się w celi? I to tego kolesia zastąpił przecież Zack? Przecież policja albo FBI miało jego ciało... Ktoś wie, o co chodzi?

nwisz

Sorki, nie Sweets, tylko oczywiście Hodgins :)

użytkownik usunięty
nwisz

Jeżeli chodzi Ci o George'a Gibbonsa, to on nie był uczniem Gormogona, tylko pomocnikiem Mihir Roshana (The Puppeteer).
A poprzednim uczniem Gormogona był gość o przezwisku The Apprentice. To on w jakiś sposób zawiódł Gormogona, a więc ten go zabił i zastąpił Zackiem. I to również The Apprentice zabił tego lobbistę, za którego Zack został skazany.

W którym odcinku jest wspomniane to, że że ten koleś The Apprentice, jest uczniem Gormogona?

I nie chodzi mi o Georga Gibbonsa, tylko o takiego młodego kolesia z trzeciego sezonu. W celi był powieszony w taki sam sposób, jak rzeźba wdowiego syna.

użytkownik usunięty
nwisz

A więc w takim razie musi chodzić Ci o Jasona Harknessa. On pojawił się w 1 odcinku 3 sezonu i od razu w tym samym odcinku zginął.
W 8 odcinku pojawił się The Apprentice. I w tym odcinku został zabity przez Gormogona. A więc prawdopodobnie również w tym odcinku zostało wspomniane, że on jest jego uczniem. A w 5 odcinku 4 sezonu Zack powiedział Sweetsowi, że Gormogon zabił The Apprentice, ponieważ 'może być tylko dwóch".

Tak, dokładnie, chodziło mi o Jasona. Ale on też był uczniem Gormogona? Pierwszym? A dopiero potem The Apprentice?

nwisz

Właśnie obejrzałam pierwszy odcinek trzeciego sezonu dla przypomnienia. Jason też jadł Gavina Nicolsa (skrzypka), więc może był uczniem Gormogona? Kurczę, zawsze myślałam, że to właśnie Jason był najpierw uczniem, a później od razu Zack. Przegapiłam The Apprentice'a :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones