PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=233995}

Kości

Bones
7,6 77 171
ocen
7,6 10 1 77171
7,5 2
oceny krytyków
Kości
powrót do forum serialu Kości

Witam skończyłem właśnie 3 sezon kości w związku z tym mam pytanie czy to naprawdę Zack zabił lobbystę ? i dlaczego Zack zaczął zabijać ludzi w 12 sezonie ?

marekwyszosiat

Pytasz o to jak obstawiamy? Bo sezon 12 zaczyna się dopiero dziś i wątek Zacka jako mordercy nie został jeszcze zakończony.

hornet

Już wiem i szczerze mówiąc odetchnąłem po odcinku z ulgą że Zack nie jest lalkarzem ;)

marekwyszosiat

Dzięki za spoiler :-/

hornet

Kolego a co masz w tytule ? Wystarczyło troszeczkę ruszyć makówką że odpowiadając po premierze pierwszego odcinka 12 sezonu mogłem w jakiś sposób odnieść się do tego co w nim zobaczyłem

marekwyszosiat

Wyobraź sobie że akurat odpowiedź zobaczyłem nie na filmwebie, ale w powiadomieniach, które mi przychodzą na pocztę. Ale spoko, nie pierwszy to mój spoiler i nie ostatni. Nie będę z tego powodu robił wirtualnej awantury jak to robią niektórzy na tym portalu.

hornet

Nie moja wina... trzeba było wiadomości nie otwierać :)

marekwyszosiat

Właśnie dziś obejrzałem. Przyznam że bardzo bym się ucieszył gdyby Zack wrócił i to nie tylko jako pacjent, ale i jako asystent albo nawet ktoś kto przejmie schedę po dr Brennan.

hornet

Ja niestety jestem odcięty od dalszych odcinków strona na której oglądałem wszelkie seriale ( kinoman tv ) poległa bohatersko w walce z system sprawiedliwości...

marekwyszosiat

na pewno są inne, wystarczy wpisać bones online pl i coś pewnie wyskoczy

hornet

Niby znalazłem jakąś zastępczą ale jednak kinoman był świetny...

ocenił(a) serial na 10
marekwyszosiat

Jak w dzisiejszych czasach można jeszcze cokolwiek oglądać online... Wklep w google dwie frazy : w a r e z oraz t o r r e n t y. Poczytaj i się naucz, dobra rada.

pitixpl

Można jak się ma słaby net ;) Wolę obejrzeć online ( i nawet zapłacić te kilka złotych abonamentu miesięcznie ) niż piernikować się ze ściąganiem każdego pojedynczego odcinka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones