miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie

The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window
2022
26m
6,2 11 666
ocen
6,2 10 1 11666
Załamana Anna, która obserwuje świat z okna salonu, obiera sobie za cel nowego, przystojnego sąsiada i niewiele później staje się świadkiem makabrycznego morderstwa. więcej mniej
Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie
Zwiastun nr 1 (polski)
Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie
Teaser nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2022-01-05T10:04:28 https://fwcdn.pl/webv/00/56/60056/60056.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/231/10005531/Kobieta_z_domu_naprzeciwko_dziewczyny_w_oknie___Oficjalny_zwiastun___Netflix.vp9.1080p.webm

Zawód miłosny sprawia, że każdy dzień w życiu Anny (Kristen Bell) wygląda tak samo. Z lampką wina w ręce patrzy w okno, obserwując, jak życie toczy się bez jej udziału. Gdy do domu naprzeciwko wprowadza się przystojny nowy sąsiad (Tom Riley) i jego urocza córeczka (Samsara Yett), Anna zaczyna dostrzegać światełko w tunelu. Przynajmniej doZawód miłosny sprawia, że każdy dzień w życiu Anny (Kristen Bell) wygląda tak samo. Z lampką wina w ręce patrzy w okno, obserwując, jak życie toczy się bez jej udziału. Gdy do domu naprzeciwko wprowadza się przystojny nowy sąsiad (Tom Riley) i jego urocza córeczka (Samsara Yett), Anna zaczyna dostrzegać światełko w tunelu. Przynajmniej do dnia, gdy jest świadkiem makabrycznego morderstwa... a może tylko jej się zdawało?

dystrybucja
Netflix
tytuł oryg.
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window
inne tytuły
Zdjęcia do serialu zrealizowano w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Serial kręcono od 9 marca do 16 lipca 2021 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Sam tytuł już jest nawiązaniem do klasycznych pozycji. Te wszystkie wątki już były w . I to jest śmieszne, widzieć ten sam wątek w odjechanej odsłonie. Seria Krzyk była bijącą po oczach komedyjka, tu nie ma podkladanego śmiechu z puszki i ludzie nie łapią.

Rodzaj serialu

ocenił(a) serial na 7

Również nie rozumiem ocen. Szkoda, że nikt nie zadał sobie trudu poszukania informacji na anglojęzycznych stronach. Ten serial to PARODIA, Kristen Bell wyjaśnia dokładnie proces powstawania serialu, dlaczego nagrali go w taki a nie inny sposób. Dla mnie trafiony w punkt.

Zupełnie nie wiem skąd tak niskie oceny. Czy aby nikt nie doczytał, że ma w sobie elementy komedii? Utrzymany thriller z przekąsami. Chwilami zakręcony ot co.

Nie wiem, czy twórcy byliby w stanie znaleźć sobie lepszą aktorkę do roli Anny, bo Kristen Bell robi ten serial i jest fantastyczna w tym ciągłym tłuczeniu brytfanek, rozlewaniu wina na (oczywiście!) jasny fotel czy zabawie w detektywa. Pewnie, że to wszystko już było: sam tytuł głośno nas o tym informuje i nie ma...

Rewelacja!!!

ocenił(a) serial na 9

Cudowna i genialna zabawa kliszami i schematami thrillerów, masa różnych cytatów (np.od Okno na podwórze poczynając,czy Cameron Britton wcześniej grający seryjnego zabójcę Edmunda Kempera w Mindhunterze, teraz w roli Buella).
Obejrzałem z rozdziawioną z zachwytu paszczą.