PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558436}

Kobieta ze stali

Soy tu dueña
7,7 473
oceny
7,7 10 1 473
Kobieta ze stali
powrót do forum serialu Kobieta ze stali

Dzisiaj "ostatni" odcinek. Stacja tvn7 przerywa emisję Kobiety ze stali. Od jutra, czyli 1 kwietnia, będzie emitowany o 17 serial "Castle".
Jakby coś się zmieniło to dam znać.

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

Co Ty piszesz? W programie nadal widnieje Kobieta ze stali. Masz jakieś wiarygodne informacje czy po prostu wprowadzasz ludzi w błąd?

Hadley

http://www.tvn7.pl/program-tv,1.html?timezone=TVN+7
Skoro coś takiego napisałam to raczej nie wzięłam tego z kosmosu :P

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

Może po prostu to jakiś błąd u nich na stronie? Tak, jak pisałam wyżej, w programie w internecie i w gazecie wszystko jest normalnie. Poczekamy, zobaczymy.

Hadley

Wątpię, bo na fb też jest podana informacja, że "W kwietniu (czyli już od jutra) o godz. 17:00 zapraszamy na drugi sezon serialu Castle!" Gdyby info pojawiło się jutro uznałabym je za żart primaaprilisowy, ale w obecnej sytuacji to raczej rzeczywistość, ale jutro wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane.

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

Jeden pan na fb wykłóca się, że to jednak prima aprilis :D wkurzyłam się ;/ i co ja teraz będę oglądała o 17? Dzikie serce mnie nie interesuje, Kobieta ze stali, to jedna z lepszych telenowel.

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

Może to jakiś błąd u nich na stronie? Tak, jak pisałam wyżej w programie w internecie i w gazecie wszystko jest normalnie. Filmweb też podaje kolejne daty serialem. Zobaczymy jutro, chociaż podejrzewam, że to pomyłka no i mam taką nadzieję.

jagodajulia

ale co sie stało ,dlaczego ?jak tak mozna

mika26

Najprawdopodobniej nie spełniła wymogów stacji. Niestety tvn7 już kolejny raz coś takiego robi z telką, ale tym razem nawet jej nie przerzucił na wczesną godzinę tylko całkowicie wyeliminował z ramówki.

jagodajulia

to jest swinstwo , normalnie nie moge

mika26

Ja byłam na to przygotowana, więc nawet nie zaczynałam oglądać tej telki. Z poprzednią telką na tej stacji było podobnie. Tylko, że wtedy zmienili godzinę emisji na 7 rano.

jagodajulia

a jak to była telenowela?

mika26

teraz tez powinni dac rano

mika26

"Niewinna intryga", a wcześniej "Teresa".

użytkownik usunięty
jagodajulia

Tak naprawdę nawet nie wiadomo jak to nazwać. Przecież w tym momencie TVN 7 się skompromitowało. Z góry mówię że już nigdy w życiu nic nie będę oglądał na tym programie. Dałem im szansę po tym co zrobili z Niewinną Intrygą, ale oni znów wywinęli taki numer. Sami sobie wykopali dziurę chcąc rywalizować z Dzikim sercem. Trzeba było dać na godzinę 18 to dobra byłaby widownia.
Jeszcze liczę na odcinki na Playerze, ale i w to zaczynam wątpić.

ale jezeli przerywali juz emisje kiedys to dawali rano chociaz , naprawde nie rozumiem

mika26

zeby tak bez wyjasnienia nawet , jestem oburzona

Z tego, co czytałam to na playerze mają być odcinki, aczkolwiek kto wie, co im strzeli do głowy za jakiś czas... Ja też uważam, że rywalizowanie z premierą czwórki to nie był dobry pomysł i widać rezultaty.

jagodajulia

ale co to ma do rzeczy , dzikie serce jest do bani , jak juz zaczeli to niech do konca dali albo zmienili godzine

mika26

a terese i niewinna intryge dali rano?

mika26

Tak.

mika26

Dzikie serce jest premierą. Kobieta ze stali leciała już kolejny raz, więc wiele osób ją widziało. A jakby Kobieta leciała o 16, albo 18 to na pewno więcej osób by ją oglądało.
Dzikie serce nie jest do bani, przynajmniej na początku i ma dobre wyniki, które mogą jeszcze podskoczyć.

jagodajulia

ja mowie swoje zdanie wogle mnie nie interesuje.A tak mowili ze teraz Kobieta ze stali dotrze do szerszej widowni no to dotarła , zal juz nigdy nic nie bede ogladac na tvn 7

mika26

jak przerywali tamte telenowele tez bez wyjasnienia?

mika26

Skoro nie oglądałaś Dzikiego serca to nie może twierdzić, że jest "do bani".

jagodajulia

pare odcinków widzialam

ocenił(a) serial na 10
jagodajulia

Kobieta ze stali leciała na Zone Romantica tylko? czy jeszcze na innym kanale??

SabinaR92

Z tego, co pamiętam to tylko na ZR.

cos mi sie widzi ze tez nie bedzie

mika26

powtorki juli brzyduli w nieskonczonsc im sie nie znudzi sad rodzinny sedzie wesołowska

jagodajulia

Boże co jest grane ?!! Niech dadzą na 7 rano ej !

Ja 'Dzikiego' nie chce, nie podoba mi się nudyyyyyyyy straszne, czy coś się zmieni na lepsze w CI ?

.. Co oni wyprawiają ?!

kocyk_

oj tak , widzów maja za nic niewazne ze duzo osób oglada , a co tam przerwac i nawet nie dac rano to jest tvn 7

mika26

taka dezyzje podjeło kierownictwo bllllllaaaaaaaa , stacja musi czasem dokonac wyboru tak napisali a widzowie sie licza Zal

mika26

a widzów maja gdzies

mika26

Czy kogos wogle interesuje ze zakonczyli emisje Kobiety ze stali ? Trzeba cos zrobic , perycje pisac sama nie wiem

mika26

petycje

ocenił(a) serial na 10
mika26

Zgadzam się petycje napisać
podpisy zebrać

SabinaR92

Ja wiedziałem że tak będzie. Mogłem oglądać to na TV4 bo teraz nie mam co oglądać eh

kocyk_

Ja spodziewałam się, że mogą zmienić porę emisji "Kobiety ze stali", więc wolałam nie zaczynać. Ja już tvn7 nie oglądam od tamtego roku, bo juz któryś raz z kolei przerywają, albo zmieniają godzinę emisji telki, czy serialu.

Uważam, że w "Dzikiem sercu" teraz zaczną się te lepsze odcinki (wg mnie telka jest interesująca od początku tak jakoś do 96 odcinka).

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

I faktycznie nie ma tylko jakiś serial Castle leci,TVN7 ładnie w ch...widzów zrobił. ;-/

jazdowicz2666

Castle fajny serial, ale szkoda, że akurat zastąpił "Kobietę ze stali".

jagodajulia

Właśnie włączyłam tv i w pierwszej chwili myślałam że pokręciłam kanały. Bez sensu, akurat jak telka zaczęła się rozkręcać wywineli taki numer.

salvame

Zenada normalnie nie moge najpierw akcja sie wlokła a teraz kiedy w koncu zaczeła sie dziac poprostu brak słow.

ocenił(a) serial na 10
mika26

Ja też po prostu wyszłam z sb jak zob, że nie ma kobiety ze stali !!

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Na TVN Player najnowszy odcinek pojawi się za 40 parę minut,całe szczęście że tam będzie można oglądać,na TVN 7 już żadnego serialu nie będę oglądał.!

ocenił(a) serial na 8
jazdowicz2666

Ludzie pisać do nich na maila o przywrócenie serialu na widzowie@tvn.pl
Sam napisałem

jazdowicz2666

Jak już przestali puszczać w tv to mogliby chociaż wstawić całą telkę na playera. A tak trzeba czekać :(

ocenił(a) serial na 10
jagodajulia

Jak mogli coś takiego zr ?! I co zostaje tylko Dzikie serce ?! NIE... , a bardzo interesowała mnie ta telka .... :(

ocenił(a) serial na 8
Martakc

Teraz tu można oglądać,codziennie będzie dodawany kolejny odc. http://player.pl/seriale-online/kobieta-ze-stali-odcinki,2738/

ocenił(a) serial na 10
jazdowicz2666

Dzięki, ale chodzi też o to, że TVN7 nasz nie szanuje. Nwm mogli usunąć Brzydulę ( ile razy można ją ogl ), albo zr coś innego, ale nie przestać emitować. Nie pamiętam żeby TV4 zr coś takiego...

ocenił(a) serial na 10
Martakc

nas* sorki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones