PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807795}
5,4 10 586
ocen
5,4 10 1 10586
Kobiety mafii
powrót do forum serialu Kobiety mafii

Ten numer z biletami na mistrzostwa w Rosji zerżnięty z akcji Ala Pacino w "Sea of love".

I_love_cinema

Taa i Ci wszyscy poszukiwani ani jeden nie wpadł na to że to ustawione, tak jakby w ogóle się nie znali.

ocenił(a) serial na 4
lolo776

no szkoda gadac. ta akcja to po prostu dno. nie wiem czy z widzow czy z tych "gangsterow" robi sie idiotow.,.

darkuss3

Ja myślę, że tacy gangsterzy to w większości SĄ idioci.

użytkownik usunięty
I_love_cinema

Thank you ! Widziałęm "Sea Of Love" miesiąc temu a za nic nie mogłem sobie przypomnieć skąd znam ten motyw! Cheers mate

ocenił(a) serial na 4
I_love_cinema

I na pewno człowiek z listem gończym na karku dał by się na to nabrać. Nawet dobrze się ogląda, ale wiele wątków nie trzyma się kupy. Mocno wtórne i nakręcone pod "szablon" Vegi.

ocenił(a) serial na 5
I_love_cinema

„Scenariusz filmu napisany z gangsterami grupy mokotowskiej” .Grupa mokotowska” miała wpływ na scenariusz i obsadę filmu. I wszystko jasne.

I_love_cinema

Chyba vega za duzo sie naogladal breaking bad. A juz ostatnia scena w serialu to kompletna zenada. Nawet w tanich horrorach takich zakonczen nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones