Kobra oddział specjalny
powrót do forum 27 sezonu

Obejrzałem pierwszy odcinek (czy raczej - film) sezonu 49... i powiem, że byłem nim bardziej zażenowany, niż najbardziej krindżowymi przykładami z czasów Paula...
Zaczyna się od tego, że Semir zaczął praktykować związki na jedną noc, został królem tindera (czy jemu podobnym portalu). Nie ma słowa, dlaczego skończyła się jego relacja z Andreą, poza stwierdzeniem, że "przez 20 lat był mężem najlepszej kobiety" (czy jakoś tak), nic o dwójce ich córek, i tak dalej.

Z Vicky chyba jeszcze gorzej, wygumkowano jej byłego chłopaka (tego, który oddał jej nerkę), a partnerka Gerkana okazała sie... homo/biseksualistką.

Jeżeli ten serial ma tak wyglądać, to lepiej, niech się skończy, o ile o sezonach 47-48 miałem dość ambiwalentne zdanie, to teraz uważam, że to idzie zdecydowanie w złą stronę...

Rino91

Gdzie można obejrzeć 49 sezon?

Mattk

Czy są informacje na temat realizacji kolejnych sezonów?

Mattk

Na freedisc są 3 odcinki ale po niemiecku

motopompa98

Sezon 49 będzie wyemtowany po polsku na 13 Ulicy 7 marca 2024 r. o 22:00. Kolejne odcinki będzie można oglądać co tydzień

Szymon_474

Tak już też słyszałem ,przez co zrównamy się razem z emisją
odcinków w Niemczech

Szymon_474

O! Super. Dzięki za informacje!
P.s. Szkoda, że nie ma żadnego forum, grupy obecnie działającej dla fanów

Mattk

Na FB jest grupa

andrys

https://www.facebook.com/groups/3739167123037133/

andrys

O, świetnie. Wielkie dzięki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones