Oglądając miałem wrażenie, że serial jest bardzo nierówny. Cały czas miałem wrażenie, że próbuje gonić "THE FOLLOWING". Mimo tego jednak akcja osadzona w Sztokholmie ratuje nieco tyłek serialowi. Klimat Szwecji w kamerze przedstawia się zupełnie odmiennie niż w amerykańskich produkcjach. Mam odczucie, że potencjał...
Jestem po pierwszym odcinku... jest słabo, kurde!
Mam nieodparte wrażenie, że ten serial kręcony jest mało profesjonalnie, fatalne tłumaczenie i chyba robiony za jak najmniejsze pieniądze.
Zobaczymy co dalej, dam mu szansę ale niestety pierwsze wrażenie mało pozytywne. Myślałam, że taka kooperacja to będzie bomba,...