PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95810}

Kojak

7,3 8 060
ocen
7,3 10 1 8060
7,4 5
ocen krytyków
Kojak
powrót do forum serialu Kojak

Te nowe jakoś mnie nie wkręcają i nie poprawiają humoru tak jak Savalas z lizakiem

ocenił(a) serial na 9
swoj_ze_swaja

Bo w tym wypadku te stare były po prostu lepsze!

ocenił(a) serial na 10
rozwalam_system

Dokładnie!

użytkownik usunięty
swoj_ze_swaja

Choć pomysł z Ving Rhamesem świetny - czarnoskóry Kojak, jeśli oczywiście o tym mowa.

ocenił(a) serial na 10

To jedyny plus:) Vinga uwielbiam:)

swoj_ze_swaja

Właśnie dlatego zaprzestałem oglądania dzisiejszych produkcji telewizyjnych. Seriale tj. "Columbo", "Kojak", "07 zgłoś się" miały w sobie magię, napięcie, inteligentną fabułę wszystko czego potrzeba w kryminałach. Teraz najważniejsze jest rzucanie ku***mi, cycki i brutalność. Fabuła natomiast schodzi na drugi plan. Oczywiście nie musisz się ze mną zgadzać to tylko moje zdanie.

ocenił(a) serial na 10
Santero34

Telepatia, normalnie telepatia. Napisałeś dokładnie to, co sam chciałbym napisać. Oczywiście popieram 100 procentach! Pozdrawiam!

Santero34

Ulice San Francisco

ocenił(a) serial na 10
Santero34

Nie masz może nagranego tego serialu?

swoj_ze_swaja

Odgrzewanie kotletów. Po prostu ktoś wyczuł, że może na tym zarobić. Wszystko jak na dłoni, tylko brak mu będzie magii.

ocenił(a) serial na 10
EddieGrey

Magia - dokładnie, bardzo dobre słowo!

ocenił(a) serial na 8
swoj_ze_swaja

Szkoda, że żadna platforma VOD nie da Kojaka, Columbo w całości do obejrzenia z napisami/lektorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones