PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793784}
7,3 1 108
ocen
7,3 10 1 1108
Kokainowe wybrzeże
powrót do forum serialu Kokainowe wybrzeże

...jak ktoś zobaczy ze 3 odcinki. Czy warto :)

Netflix niestety robi wszystko już tak masowo, że brak i szkoda czasu na testowanie.

adrian_kulczynski

Obejrzałem pierwszy odcinek i jest dobrze, ciekawy z klimatem, narkotyki, przemyt. Po obejrzeniu pilota chce się zobaczyć co będzie dalej... Warto moim zdaniem.

Nowmat

Jak obejrzę później więcej to może napiszę coś więcej, ale widać po pierwszym odcinku, że to nie jakaś wydmuszka

Poza tym kilka dni temu czytałem na Twitterze dobre rekomendacje odnośnie tego serialu.

ocenił(a) serial na 8
adrian_kulczynski

Oglądam już 5 odcinek i jest fajny. Trochę gorszy od Narcosa i El Chapo ale wciąga.

adrian_kulczynski

Pierwsza odcinek obejrzałem . Taka narracja w stylu Narcos trochę . Tylko , że gorszy , lecz nie tragiczny . Taki średniak .

ocenił(a) serial na 6
michalkuc1993

Nie da sie ukryć, ja obejrzałem dwa odcinki, troche męczą te ponad godzinne odcinki jak to w hiszpańskich serialach, mam nadzieje ze dalej nie zrobią z tego romansidła, jak to tez sie zdarza w hiszpańskich serialach

Crim44

Tak jak to zrobili na przykład w Dom z papieru.

ocenił(a) serial na 6
Bokciu

albo sé quien eres, obejrzałem całe i fajne, wciaga polecam

ocenił(a) serial na 6
adrian_kulczynski

Po dwoch odcinkach odczucia pozytywne.

BABOL:
W 2 odcinku podczas procesji ku czci Matki Boskiej z Gory Kamel na wybrzezu widac samochody z obecnej epoki. Akcja serialu toczy sie w latach 80 XX wieku

ocenił(a) serial na 5
adrian_kulczynski

Obejrzany cały i raczej średni. Znowu z Policji robią maksymalnych debili i nieudaczników np. mają głównego świadka w procesie stulecia w Hiszpani a strzeże go jeden radiowóz z babką i kolesiem albo podają przez radio policyjne który policjant jest umoczony i zainteresowany ucieka...Takich niefortunnych i irytujących akcentów jest cała masa. Poza tym odcinki za długie, co mocno daje się we znaki. Serial na moje mógłby się trwać max 6 odcinków. Na plus można wymienić rolę Charlina i Camili:) Do Narcosa nie ma nawet startu.

ocenił(a) serial na 10
besiek_2

Zajebisty Serial
Szkoda że tak się skończył, liczyłem na to że sito ucieknie a tu dupa. Nie widziałem jeszcze Narcosa także nie mam jak porównać te dwa filmy. Natomiast ten wkrecil mnie tak że mógłbym 10 odcinków od razu obejrzeć.

adrian_kulczynski

Ten serial to Narcos klasy B. Od 3 odcinka coś się dzieje, ale bez szału.

ocenił(a) serial na 8
adrian_kulczynski

To nie jest produkcja Netflixa, tylko hiszpańskiej telewizji.

ocenił(a) serial na 7
adrian_kulczynski

Mnie serial się podobał. Wielu porównuje go do Narcos, co uważam, że jest raczej głupotą. Może jedynie to, że oba seriale mówią o narkobiznesie, ale przecież to zupełnie dwa inne style pokazania problemu. Warto obejrzeć "Kokainowe...", które w niczym nie ustępuje wersjom amerykańskim. Poza tym "Farińa" jest oparta na faktach autentycznych, a nie jakimś tam dumaniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones