Kolej podziemna
powrót do forum 1 sezonu

Dla jednych ‘’sztuką” jest namalowany obraz przez świnię, a dla innych wiadomo co….
Obejrzałem serial na raz i tak: temat serialu bardzo dobry, zagrany świetnie, wizualnie rewelacja, ale chwilami ma się ochotę przewinąć do przodu, jedne odcinki są bardzo dobre, a inne słabe ciągną się że widz spokojnie może iść zrobić kawę i nic nie straci.
Dlatego moim zdaniem średnia odcinków ten serial klasyfikuje poniżej dobry, szkoda że twórcy poszczególne odcinki tak rozciągli.

ocenił(a) serial na 5
Nazir

Mam dokładnie te same odczucia. Szkoda.

ocenił(a) serial na 5
sahara_filmweb

I ja tez :)

ocenił(a) serial na 6
Nazir

Po książce wydaje się niewiarygodnie nudny, przegadany i rozwleczony, jedynie Ridgeway im się udał, jest chyba ciekawszy niż w powiesci, natomiast nie rozumiem, dlaczego twórcy zrobili z Cory taką nieco upośledzoną ofiarę losu, kiedy w książce jest naprawdę niezłą twardzielką

ocenił(a) serial na 4
Nazir

Dokładnie tak samo mi się to oglądało, wiele scen na przewijaniu bo zasypiałęm momentami.

ocenił(a) serial na 9
Nazir

Slow cinema nie jest dla każdego. Jeśli nie chciałeś dać tej historii, żałobie i wielkim emocjom wybrzmieć, to nie w niej jest problem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones