PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35584}

Kompania braci

Band of Brothers
8,7 136 639
ocen
8,7 10 1 136639
8,4 13
ocen krytyków
Kompania braci
powrót do forum serialu Kompania braci

Takin sobie

ocenił(a) serial na 5

Serial mnie troche zawiódł spodziewałem sie ze bedzie lepszy, w prawdzie sceny walk były
zrobione naprawde ciekawie ale czesto wiało nudą. Bohaterowie byli pokazani w niezbyt
ciekawy sposób ,tylko 2 ostatnie odcinki przypadły mi naprawde do gustu

ocenił(a) serial na 7
M_Nita

Mam dość podobne odczucia, temat wiadomo poważny to i ocena trudna, ale niekiedy po prostu nic się nie dzieje, do tego w pierwszych częściach trochę drewniane aktorstwo, jakieś takie wymuszone emocje, albo brak kiedy czuje się że ich wręcz targać...

Kapsulski

jak ktoś nie lubi takich tematów i na siłę ogląda to się nie dziwie :) serial genialny,

ocenił(a) serial na 10
jareeecki

zgadzam się z Tobą, jak ktoś nie przepada za tematyką wojenna to trudno żeby w tym serialu znalazł coś dla siebie :) w moim przypadku to zdecydowanie " moja bajka i moje klocki " ;) serial genialny, uwielbiam do niego wracać, mogłabym go oglądać bez końca :)

ocenił(a) serial na 8
M_Nita

Sam jestem po 7 odcinkach i mam podobne odczucia. Nigdy fanem produkcji wojennych nie byłem więc może stąd taka ocena. Serial jest dobry, może nawet bardzo dobry jednak nie porywa mnie osobiście. Podoba mi się kilka postaci, sceny potyczek są naprawdę dobrze zrealizowane. Ale jednak nie ma tego 'wow' oglądając jakiś odcinek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones