PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735513}

Kontrakt na miłość

Aşk Yeniden
8,1 617
ocen
8,1 10 1 617
Kontrakt na miłość
powrót do forum serialu Kontrakt na miłość

Odcinek 1

ocenił(a) serial na 9

witam serdecznie na forum nowego serialu! tradycyjnie, zapraszam do wspólnego komentowania ;) zobaczymy czy wam się spodoba ;p

Zeynep i Fatih wracają bardzo rozczarowani z Ameryki. Zeynep potrzebuje czasu, by rodzina zaakceptowała jej dziecko, a Fatih cudu, by odmienić swoje życie w kraju. Gdy poznają się podczas drogi powrotnej ich podejście do walki o swoje zmienia się. Teraz dziecko Zeynep ma fizycznie ojca, a Fatih wymówkę, dlaczego nie może ożenić się z Irem. Ta zabawa w dom wywołuje oburzenie obu rodzin. Dochodzi do momentu, w którym wyjawienie prawdy nic nie zmieni... Kiedy obie rodziny wchodzą do gry, każda na swój sposób, Zeynep i Fatih stają twarzą w twarz z zagrożeniem, którego nigdy się nie spodziewali…

mistrzyniF1

Witaj ponownie tym razem tutaj :)
Ja chętnie spojrzę na serial ale dziś niestety chyba się nie wyrobie na 14 dlatego poczytam o wrażeniach z pierwszego odcinka. Strasznie jestem ciekawa jak się sytuacja rozwinie :))))
Po fochach Oyku liczę na lepszą protke :)

mistrzyniF1

Ja również witam Was Dziewczyny :)
Ja również postaram się coś obejrzeć .... niestety nie od pierwszego odcnika... bo nie dam rady, ale może tak jak sezon na miłość też będę oglądać w internecie i pewnie też będę komentować;)))

użytkownik usunięty
mistrzyniF1

siemanko dziewczyny :D :D
fajnie, że jesteście :pp
ja obejrzę dziś w tv i jestem bardzo ciekawa, zwłaszcza charakteru głównej bohaterki, byle nie była nadmuchaną oyku to będzie dobrze :P
mistrzyni, super że będziesz zakładać wątki :))

ocenił(a) serial na 9

będę ;) jak mogłabym nie ;ppp
ja obejrzę jutro dopiero, więc mam nadzieję że ktoś uprzejmy wrzuci do neta ;d

Mało nas dziś ogląda na żywo więc Gina skoro oglądasz komentuj jak najwięcej :)
Bd bardzo wdzięczna

mam nadzieję, że jedyne co będzie główną bohaterkę łączyć z przygłupawą Oyku to fakt, że odtwórczynie głównych ról mają na imię Özge:)

ocenił(a) serial na 8
mistrzyniF1

Hej dziewczyny...również obejrzę...chociaż wiem, że to w żadnym przypadku nie przebije Sezonu na miłość.

ocenił(a) serial na 9
Paula1008

juz przebil

ocenił(a) serial na 8
darjaa

Twoja opinia :)....dla mnie nie, ale też jest spoko:)

mistrzyniF1

ooo jak miło widzieć ekipę z sezonu tutaj ;) mistrzyni jak zwykle w formie ;)

użytkownik usunięty
mistrzyniF1

za wiele się nie na komentuje bo jeszcze mam limit :(
piosenka z czołówki nawet spoko :D
początek trochę nudny, ale musieli zrobić wprowadzenie dlaczego wracają w rodzinne strony :P
turbulencje w samolocie mi się podobały, fajnie na nim siedziała i krzyczała :D :D
na razie główny bohater na plus :D :D uroczy nawet.

mi też się podoba główny bohater ;)
akcja w samolocie nawet fajna ;)

użytkownik usunięty

hahaha w domu na niego narzeczona z teściami czeka a on przyprowadza laskę z dzieckiem i przedstawia jako swoją żonę :DDD
śmiesznie im nawet to wyszło :P

kurde mam pauzę, zaraz będę mieć ten moment ;DDD

użytkownik usunięty
jasmin35

babeczka postrzelona jak oyku :p
lata z tą pieluchą po willi :P
na razie powiedział, że to jego dziecko i matka zemdlałą... i dali przerwę wiec chyba nie przedstawi jej jako żony.. tak jak planował :)

cały dom to dziecko przewijał hahaha ;D

słucham synu?:D

ocenił(a) serial na 8
mistrzyniF1

Bardzo fajny ten serial:). Wiadomo to nie sezon...ale fajnie się zapowiada

użytkownik usunięty
mistrzyniF1

zeynep myśli, ze fatih jest gejem i dlatego nie chce ożenić się ze swoją piękna narzeczoną :P
wgl to jego rodzina to straszne snoby.. zamiast się ucieszyć, ze mają wnuka to ci nie chcą laski zaakceptować.

ocenił(a) serial na 6
mistrzyniF1

całkiem spoko, włączyłam dopiero po pierwszej przerwie, ale wkręciło mnie xd
dzieciaczek jest przesłitasny, trochę śmieszne, że cenzurowali karmienie piersią, no ale do tego już można się było przyzwyczaić po kiraz ;D
a i witam ponownie dziewczyny! ;D

bella93

ci tez skrejzieli na punkcie selfików, dziadziunio z bejbusiem- selfik musi bć ;D

ocenił(a) serial na 6
jasmin35

a prababcia jaka fajna,
btw. główny bohater taki za miły się wydaje, ale ok, brzydki nie jest (cale szczęście, że nikt nie wpadł np na pomysł żeby dać kogoś w stylu mete, bo wtedy byłoby smutno xdd), wiadomo to nie ayaz ale znośny xdd

bella93

mi się bardzo podoba, ciacho ;)
ooo dokładnie, jakby dali kogoś jak Mete to byłby strzał w stopę ;D

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

ona chyba tez bedzie takim pechowcem jak Ojku

użytkownik usunięty
darjaa

no dokładnie :)
wgl biedaka zwyzywała od zboczeńców bo powiedział, że będą spać w jednym pokoju :P
coś mi to przypomina :ddd

ten ojciec zeynep jakiś dziwny :dd

ocenił(a) serial na 6

no kapitan mega haahhaahahhaha
a jak się go wszyscy boją xdd

Zdążyłam na ostatnią scenę i juz mi się podoba. Może byc ciekawie :)

użytkownik usunięty
madzik_867

no spoko :D
ale bez sensu, ze pod dwóch dniach znajomości się w niej zakochał, to jest kompletnie nierealne !
wgl wolę fatiha niż zeynep,...zrobiła mu awanturę a sam przecież tez był poszkodowany, gościu mi jakoś bardziej przypadł :D

Zakochał się w niej po dwóch dniach?To jeszcze nic.W telkach latino prawie zawsze zakochują się od pierwszej minuty i od razu jest big love XD
Boję się,że tu stanie się tak jak w z sezonie- on w porządku,ale ona nie za bardzo. Błagam tylko nie to! Nie mogą obydwoje być normalni? :D Tak zwyczajnie?

użytkownik usunięty
madzik_867

obawiam się, że tak będzie.
ja już po pierwszym odcinki widzę, że facet jest w porządku i bezkonfliktowy.
a zeynep trochę kłótliwa i oschła..mam nadzieję, ze to tylko złudzenie ale tak ją odebrałam...rozumiem, że samotna matka i wgl ale mogłaby być milsza i trochę weselsza.. póki co to zamula albo krzyczy :P
mam nadzieję, ze ktoś wrzuci do neta bo muszę obejrzeć na spokojnie i wtedy wyrobię sobie opinie :dddd

ocenił(a) serial na 6
mistrzyniF1

tak szybko się w niej zakochał ? so real xd

ocenił(a) serial na 8
bella93

Jak dla mnie to bardziej kwestia tego, że chce się zakochać- albo wystrzeliwuje słowa jak z armaty pomny swojej roli :)

mistrzyniF1

Niestety zdążyłam tylko na końcówkę odcinka ale nawet mi się spodobał. Główny bohater według mnie jakiś bardzo przystojny nie jest ale wydaje się taki uroczy :D Ta główna bohaterka jakoś mniej mnie przekonuje ale zobaczymy jak będzie dalej. Generalnie serial na plus, czuję że mogę się wciągnąć. :D Nie wiecie może czy gdzieś można będzie w necie zobaczyć cały odcinek po polsku? Bo chciałabym ten odcinek obejrzeć w całości. :)

dariah

Ja też wpadłam na odcinek w ostatniej chwili na sam koniec. Na pierwszy rzut oka wydają sie całkiem ok.Też muszę koniecznie nadrobić odcinek i mam nadzieję,że gdzieś niedługo się pojawi

mistrzyniF1

Zobaczyłam, ale od połowy i Ayaza ani Sezonu na miłość nie przebije, ale główny bohater podoba mi się. Oni się znają chyba dwa dni i on, że niby się w niej już zakochał?
Ja muszę jeszcze początek zobaczyć, aby zastanowić się, czy to możliwe :P :D

jagodajulia

W zasadzie jeszcze nie dokończył zdania. Może tak mu się wymsnęło i sam nie wie czy ją kocha czy nie,no ale cóż. To się okaże później.

madzik_867

Tak, jeszcze nic nie powiedział. I wątpię, aby powiedział, że ją kocha tak od razu.

jagodajulia

Chociaż z drugiej strony,na wielką miłość mają tylko 19 odcinków-teraz już 18,więc muszą się streszczać :D
Nie ma dużo czasu :D dlatego tak szybko zaczynają

madzik_867

Będzie tylko 19 odcinków i koniec? To mało strasznie.

dariah

Wg pewnych informacji od września będzie drugi sezon w Turcji.

ocenił(a) serial na 10
jagodajulia

Jak dla mnie lesze od sezonu na milosc :D glowny bohater dorównuje Ayazowi a glowna bohaterka jest lepsza od Oyku ;)

Oliwiaaa1337

Ja lubiłam Oyku na początku, tylko pod koniec zaczęła mnie trochę irytować.

jagodajulia

mi sie wydaje ze on chciał jej powiedzieć, że ją potrzebuje ;) a głowny bohater ciachooo ;)

ocenił(a) serial na 9
jasmin35

wg mnie przebil Ayaza szkoda tylko z9e taki niski

darjaa

na początku wydawał mi się niezbyt,ale teraz jakoś nawet mi się podoba.Przekonałam się do niego tylko muszę się przyzwyczaić do nowej twarzy:)

madzik_867

Ja wyłączyłam Kontrakt po 20 minutach.
Powinnam poczekać dłużej, ale nie byłam w stanie.
Te w samolocie sceny, które niby miały być śmieszne, wcale mnie nie rozbawiły, a wydały się sztuczne i naciągane.

Mogli wziąć jakiegoś przystojniejszego aktora do roli Zeynepa.
Taki zwykły, przeciętny chłop, jakich pełno, żadne ciacho.
A jak w teli nie ma faceta, który przykuwa moją uwagę, to nie oglądam.

Choć wiadomo, kwestia gustu - niektórym tu widzę, Zeynep się podoba.

Wy wypełniłyście sobie pustkę po Sezonie na miłość, a ja biedna na lodzie :D

Vanessa100

Zeynep to dziewczyna, Fatih to mężczyzna :D

jagodajulia

hahahha, sorry ;)))))

Fatih, o niego mi chodziło ;)
Nawet imion nie zapamiętałam, tak mnie ta tela zainteresowała ;)))

Zeynep też nie wzbudziła mej sympatii :D
Może i z czasem bym ją polubiła (w SNM na początku nie lubiłam Oyku), ale nie będę w stanie na tym wysiedzieć ;)

Vanessa100

Nie masz za co :) Zrozumiałam :D

Vanessa100

Spoko,to dopiero pierwszy odcinek. Może jednak zmienisz zdanie. Pozory mylą.
Ja tam na tego faceta nie narzekam, może nie jest tak boski jak niektórzy,ale do brzydkich też nie należy :)
Wydaje się nienajgorszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones