PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735513}

Kontrakt na miłość

Aşk Yeniden
8,1 617
ocen
8,1 10 1 617
Kontrakt na miłość
powrót do forum serialu Kontrakt na miłość

Odcinek 18

ocenił(a) serial na 9

Zeynep żałuje tego, co powiedziała Fatihowi. Zdaje sobie sprawę, że popełniła błąd i chce go odzyskać. Fatih odrzuca próby przeprosin – czuje się urażony i nie umie wybaczyć Zeynep. Ponadto, opuszcza dom, ponieważ jest zły na swoją matkę. Zeynep udaje się do konsulatu amerykańskiego. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to Selim oficjalnie dostanie nazwisko Sekercisaze i zostanie uznany synem Fatiha. Fatih pragnie chwili spokoju i wsiada do samolotu. Zeynep boi się, że straci Fatiha na zawsze.

mistrzyniF1

Mistrzyni jak zwykle niezawodna, może uda mi się obejrzeć dziś fragmenty w tv,
oj powrót z urlopu ciężki ;)

mistrzyniF1

O nie. Znowu powtórka. A ostatnio tak się cieszyłam że nie ma. Wciskają to kiedy im się podoba , raz jest raz nie ma. Litości

ocenił(a) serial na 9
madzik_867

Wydłuższmy ten odcinek co by wcisnąc kolejna reklame...

kisma

E, dziś nawet dali rade w 10 minut. Kiedyś po 15 min powtarzali, to już przegięcie było

ocenił(a) serial na 9
madzik_867

Zrobili to pewnie przez to,ze ostatni odcinek był w piątek... Jednak fakt, szybko się uwineli. Tak ten odcinek będzie interesujący

ocenił(a) serial na 9
madzik_867

jutro niech będzie, to będę miała więcej czasu na powrót do domu :D

ocenił(a) serial na 9
madzik_867

a ja dzisiaj nie zdążę na początek, na koniec moooże, bo muszę po paczkę lecieć ;>
wiec piszcie co się dzieje, nie ma zmiłuj ;ppp
a jutro będę grzać do domu aż się będzie kurzyło :D

mistrzyniF1

biedny Faaaaaatih :(

a Zeynep przesadza i to ostro ;/

mistrzyniF1

Zeynep dziś kompletnie nie jest sobą. Sory ale zachowuje się jak idiotka i myśli tylko o niej samej. Mam ochotę ją czymś zdzielić. Przynajmniej tak jest na początku, potem chyba się ogarnie. wydaje mi się że ona wyolbrzymia to co się stało. Za bardzo się złości jakby Faith zrobił bóg wie co. A on tak cierpi :((((

ocenił(a) serial na 9
madzik_867

Ona chyba czuje się źle z tym,ze nikt jej nie współczuje... przecież to ona jest tą która zdradzili i jej powinni współczuć

kisma

Ok ale nie musiała go tak obrażać. To samo z Fadik. Wszyscy jej coś tłumaczą a ona swoje.
Poza tym jest tak jakby chciała żeby się nad nią użalac. To nie pasuje do jej wcześniejszego zachowania, nie była taka do tej pory

ocenił(a) serial na 9
madzik_867

chyba Zeynep dopadł syndrom Oyku...

mistrzyniF1

wypluj te słowa :DDD nigdy,błagam tylko nie to
oyku mam już po kokardę,następnej takiej nie zniosę

ocenił(a) serial na 9
madzik_867

Czekamy co po reklanie bo z tego co czytałam powinno się zacząć jakaś lepsza akcja, kryptonim "Fathi wybacz"

mistrzyniF1

chyba gorzej.... jest niesamowicie wkurzająca.... tylko ona cierpi bo wszyscy ją zdradzili.... a tekst do Fatiha o tym, że nie jest ojcem Selima był naprawdę poniżej pasa .... oj tutaj przesadziła dokumentnie ...

madzik_867

Madzik nie Ty jedna masz ochotę jej dziś przywalić.... normalnie jak z melepetą, chce się bić i patrzeć czy równo puchnie ;)

Margoargo

macie gdzieś w pobliżu łopatę? nada się :DDD
łopata to najpopularniejsze narzędzie zbrodni w tureckich serialach,najpierw Oyku,potem Selin :DDDD
zeynep,nie każ mi używać przemocy!

madzik_867

Madzik przy tych serialach tureckich.... łopaty musimy mieć na wyposażeniu ;)
Będą potrzebne;)))

ocenił(a) serial na 9
Margoargo

Gdyby to było FB to kliknełabym "lubie to" dobrze gadacie. Kurcze Fathi jaki on smutny... A jeszcze jego " nie chce żeby wracała...." ma za swoje
łopaty nie mam,ale mam taka stara dobra patelnie :D
Kolejna do odstrzału to Mukaddes, nie trawie jej...a dziś przesadza

kisma

patelnia też super :)
jak w " Zaplątanych " - walili nią wszystkich chyba z kilka razy,zawsze działało :D
( to moja ulubiona bajka ) :D

ocenił(a) serial na 9
madzik_867

Moja też
O patrzcie Fathi chce prawde powiedzieć a ta,ze ma jej dość...Tak kilka godzin temu wyrzuciłaś mu prawdę,ze nie jest ojcem Selima, a teraz... Grrryyyy Zeynep ogarnij się.
Kurcze dlaczego Fathi musi być tak smutno zasadniczy...

kisma

Bravo Selin,dobrze jej powiedziała!
Zeynep może w końcu zrozumie co narobiła

ocenił(a) serial na 9
madzik_867

Selin dobrze jej wygarneła. Zeynep i jej nie moge bez niego żyć szybko zauważyła....

(I przeskoczyłam na konto siostry, te limity
kisma)

ocenił(a) serial na 9
Marg_

Nie ma to jak śpiewać pod oknem faceta którego się kocha...

Marg_

szczęściara,Ty możesz sobie zapożyczyć konto,ja niestety nie :D
te limity doprowadzają mnie do szału,ciągle muszę się pilnować
no,stara zeynep wróciła. potrzebny był jej wstrząs. dobrze,że tak szybko,bo dłużej by to ciągnęli i nic by dobrego z tego nie wyszło :)
tak ma być

haha,fatih i pasjans <3333
zeynep na siłowni haha,tak słodko przeprasza
zeynep jest dziś urocza kiedy nie irytuje

ogólnie bardzo fajny odcinek

ocenił(a) serial na 9
madzik_867

A wiesz ile ona się nagada jak już podkradam jej konto....

Kurcze cytujac Fathiego " tato kapitanie" Sevket ma pomysły :D I jak się sąsiadami przejmuje
Biedny Mustafa :D Co on przezyje z tymi trzema ;)

ocenił(a) serial na 9
Marg_

Mukaddes kontra Guslum najlepsze sceny :)

Biedny Mustafa, ciekawe czy też będzie miał uraz do jazdy autobusem

ocenił(a) serial na 9
madzik_867

dzisiaj w nocy będzie szalenie ;)
widziałam tylko końcówkę, ale wtedy juz w miarę normalnie było, Mukaddes świetna
jeszcze sobie tylko jeden nadrobię i będę prawie na bieżąco

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

No ja tez bede musiała jeszcze raz to obejrzec,bo dzis za duzo tego bylo i niczego sensownego nie moge napisac... Chyba się cofne do 15 odcinka i ładnie historię obejrzę :D

ocenił(a) serial na 9
Marg_

hahahhaha, ja jeszcze raz 17 ściągam bo mi przerwało ;<
jutro finał <3
piękne sceny będą

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

Ja czekam na dziesiejszy i zrobie sobie maratonik... co ja teraz bede oglądać ? Macie jakieś prozycje, czegos co zapełni mi pustkę po kontrakcie ? Chyba odcinki raz w tygodniu mi nie wystarcza choć bez mała bedzie to nieme kino xD
Tak jutro będzie świetny odcinek,ale ten też świetny szczególnie jak większość dialogów była zrozumiała a nie na domysł o czym oni gadają

ocenił(a) serial na 9
Marg_

ja pustkę po sezonie będę zapełniać Mirandą, a po południu Chirurgami ;)
a musze jeszcze Friends doogladać, więc na brak materiału nie mogę narzekać

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

chirurdzy po ostanim sezonie to juz nie dla mnie... Pewnie tez sobie cos znajdę ale co teraz popsioczę,że nie mam oglądać to moje

ocenił(a) serial na 9
Marg_

hahahhaha zawsze tak jest ;)
na tvn7 akurat lecą od początku, to sobie spoglądam ;>
a wiem że potem kosmos jest

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

Co za dużo to nie zdrowo... Ostatnio ogladalam TWD i byłam za zombiakami, bo też kosmos... Chyba poczeba mi czegos lekkiego,przyjemnego i krótkiego :D

ocenił(a) serial na 9
Marg_

TWD widziałam tylko jeden odcinek, i starczy mi :D
z zombiakow zdecydowanie lepsze dla mnie iZombie ;)
zdecydowanie polecam

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

Nie nie zadna ze mnie fanka, bo widzialam ze 2 odcinki 1 sezonu i teraz jakoś na FOXie ostania serie... razem będą 3 odcinki... Nie wciągnelo mnie to,ale tam też już zbyt wiele... Okey jak się nie odezwe,znaczy siostra mnie zamordowała
kisma :D

ocenił(a) serial na 9
Marg_

hahahahhaha ;)

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

To nie jest śmieszne ;) :P, do tej pory nie potrzebny mi był profil na filmwebie, to teraz mnie te ich limity dla nowych denerwują....

ocenił(a) serial na 9
Marg_

strasznie współczuję ;(
ja nawet nie wiedziałam że jest limit, bo do Sezonu na miłość praktycznie się nie udzielalam
ale nie martw się, czas szybko zleci

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

Niestety ale jakoś przeżyję, teraz mam alternatywę. Śmiesznie jest jak piszę z dwóch kont... Teraz będzie akcja jak będziemy raz w tygodniu rozkminiać co tam się dzieje

ocenił(a) serial na 9
Marg_

o tak, żebyśmy chociaż blisko były ;)
ale to różnie bywa

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

Półbiedy jakby było wiadomo,że na kolejne wakacje dostaniemy sezon...ale tu nie wiadomo nic... Teraz ciekawe,czy odcinków tak jak w pierwszym sezonie będzie 19 czy więcej ? Bo nawet licząc te 19 tygodni to gdzies dopiero w maju by się można spodziewać u nas... A tak zostanie szukanie jakiś zdawkowych informacji po internecie by choć coś po angielsku wyczytać
http://board.whatisfatmagulsfault.com/index.php?/forum/183-a%C5%9Fk-yeniden/ może tu będą coś pisać...

mistrzyniF1

Właśnie;) zobaczymy jak blisko prawdy serialowej będziemy;)
Biorąc pod uwagę nasze możliwości scenariuszowe.... to hohoho ;) poszalejemy w domysłach;)
Nie wiem może gdzieś lecą te seriale z napisami, to przynajmniej szybciej by się tłumaczyło ;))) nawet przez translatory ;)
A tak z innej beczki Mistrzyni coś wspominałaś, że kiralik ask ktoś tłumaczy na angielski .... podrzucisz namiary proszę ;) strasznie mnie wciąga ta telka mimo, że prawie nie rozumiem o czym gadają ;)

A jeszcze inna ciekawostka..... przeczytałam na stronie pulsu jak chwalili się zwiększeniem oglądalności rok do roku chodziło o lipiec :) udział w rynku im się zwiększył w lipcu 2015 r. ..... hahaha nic dziwnego jak puścili sezon na miłość, a tu tyle fanek ayazka ;)

ocenił(a) serial na 9
Margoargo

Ayaz się skończył to i udział w rynku spadnie ;ddd
a Kiralik ask widziałam na YouTube chyba, o ile nikt nie usunął, bo to bardzo prawdopodobne niestety

mistrzyniF1

Dzięki za info, będę kopać może się dokopię ;)

Od jutra spadek oglądalności pulsu ;) no chyba, że namiętnie tak jak kontrakt i sezon będziecie oglądać "To moje życie ;) " Ja raczej już się nie piszę na stałe oglądanie ;)

Margoargo

Ja temu nowemu serialowi też raczej podziękuję. Nie lubię historii typowo kopciuszkowych ( poza bajką oczywiście ).
Poza tym jakoś nie przypadł mi do gustu. Póki co zostane przy tysiąc i jedna noc :)))

madzik_867

Ja na razie tez pewnie będę oglądać tysiąc i jedną noc, bo jedynka podzieliła przydługie odcinki , to się szybciej ogląda ;) sprytni są będą puszczać tę telkę ponad pół roku ;)
no i pewnie odkurzę znajomość rosyjskiego, bo moje seriale tureckie kiralik ask i cilek kokusu tłumaczone są na rosyjski ;)

Margoargo

To spoko, wpadaj czasem na forum tysiąca nocy to pogadamy :D
ja niestety z rosyjskiego ani słowa, jedynie hiszpański, a jak jest po angielsku to jestem w domu :) taka wersja najbardziej mi odpowiada niestety najrzadziej dodają angielskie napy

madzik_867

Spoko będę wpadać i na forum tysiąca nocy i tutaj i na sezon, przecież forum nie śpi, ani nie zapada w letarg... bo już w Turcji zacznie się nowy sezon kontraktu .... chyba będziemy komentować ;) potem nowa seria sezonu na miłość znowu komentarze... sądzę, że dalej będziemy się udzielać... w końcu gdzie się tak uśmieję z komentarzy jak nie tutaj na forum... Wy jesteście niezawodne ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones