Czarna komedia, jakiej jeszcze nie było

https://www.filmweb.pl/news/Kobiety+przejmuj%C4%85+w%C5%82adz%C4%99+%22Kr%C3%B3lestwo+Kobiet%22+ju%C5%BC+w+Playerze-139878
Miłość, przyjaźń, zdrada, zbrodnia i pieniądze! Cztery zupełnie różne kobiety łączy przewrotny los. Przez jednego mężczyznę wpadają w sam środek kryminalnej intrygi. Dzieli je wszystko, ale tylko kiedy zaczną współpracować, będą mogły stawić czoło światu. Prapremiery odcinków "Królestwa kobiet" – 7 dni przed emisją w telewizji – już w Playerze! W rolach głównych niezwykłe aktorki: Krystyna Janda, Gabriela Muskała, Karolina Gruszka i Aleksandra Adamska.


"Królestwo Kobiet" to komedia, w której płeć piękna przejmuje kontrolę. Była i obecna żona, kochanka i tajemnicza kobieta. Zupełnie różne, a połączy je mężczyzna ich życia, a właściwie jego śmierć. W spadku zamiast majątku otrzymują firmę i długi u miejscowego gangstera! Cztery zwyczajne kobiety szukające miłości, próbujące okiełznać swoje życie nieświadomie wplątują się w samo centrum przestępczych porachunków. Choć trudno polubić nową żonę byłego męża, a tym bardziej jego kochankę dziewczyny szybko jednoczą siły, bo tylko razem są nie do pokonania!

"Królestwo Kobiet" jest autorskim projektem TVN Grupa Discovery z doborową obsadą: Krystyną Jandą, Gabrielą Muskałą, Karoliną Gruszką, Aleksandrą Adamską, Justyną Schneider, Rafałem Maćkowiakiem, Arturem Żmijewskim i Janem Peszkiem. Reżyserem jest Maciej Bochniak, autorem zdjęć Paweł Flis. Zespół scenarzystów pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz tworzą: Hanna Węsierska, Dana Łukasińska, Karolina Szymczyk-Majchrzak i Wojciech Saramonowicz, za scenografię odpowiada Marcelina Początek-Kunikowska, za kostiumy Magdalena Sekrecka i Małgorzata Skorupa, zaś za charakteryzację Jolanta Madejska-Witek. Kierownikiem produkcji jest Krzysztof Łojan, a producentem Tomasz Blachnicki.


Oglądaj "Królestwo kobiet" już teraz w player.pl
Informacja sponsorowana
Udostępnij: