PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628242}
5,8 87
ocen
5,8 10 1 87
Kreskostoria Polski
powrót do forum serialu Kreskostoria Polski

Jeśli to będzie coś jak "1000 Złych Uczynków" to z chęcią obejrzę, a jeśli ma to być coś w stylu
"Włatcy Much" to niech lepiej w ogóle tego nie emitują.

ocenił(a) serial na 10
polishserial

Emisja jest w kinach 5D Extreme --> http://www.kino5dextreme.pl/
Zwiastun filmu: http://vimeo.com/34889337

__Marcin__

Są jakieś nowe wiadomości co do serialu .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
polishserial

Ja właśnie wróciłam z premiery pilotażowego odcinka. Był o Mieszku. Kreska postaci bardzo podobna do 'Wlatcy Móch' ale tło jest bardziej... bajkowe. Powiedzieli, że przedział wiekowy jest od 12-18 lat. Moim zdaniem słownictwo jest trochę za ostre na 12. Wydaje mi się, że szkolnictwo nie zaakceptuje takiej stylu przedstawiania historii ale może to i dobrze.... bajka stanie się zakazana i dzieciaki będą chciały ją oglądać. Jedno trzeba im przyznać takiej lekcji historii się nie zapomni i może w końcu młodzież będzie w stanie wymienić królów Polski.

ocenił(a) serial na 9
polishserial

cały serial będzie emitowany w telewizji najprawdopodobniej od jesieni 2013 r.. Warto zobaczyć wcześniej pierwszy odcinek pt. "Gdzie jest krzyż?" w kinach

Sago

I do tej pory nie ma.

Sago

Nie ma w dalszym ciągu ...

Sago

i ni ma

gamertr

i dalej ni ma

zbawiony

byl wlasnie na alekino+

ocenił(a) serial na 8
chat_noirPL

Zaatakowali Kościół na dzień dobry, więc co się dziwić, że w Polskich realiach powstał pierwszy i ostatni odcinek, szkoda bo zapowiadało się ciekawie :-(

ocenił(a) serial na 8
chat_noirPL

Tym bardziej, że jak dobrze zauważyłem brał w tym udział Polski Instytut Sztuki Filmowej czyli instytucja państwowa, a jak widać tak jak za Mieszka tak i dziś państwo ma zapędy zostania jedynie słusznym wyznaniowym :-P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones