PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785275}

Krypton

6,2 2 693
oceny
6,2 10 1 2693
Krypton
powrót do forum serialu Krypton

Czemu nie dać mu szansy. Taki look wstecz o pochodzeniu Supka, może być ciekawy, był Smallville moim zdanie bardzo dobry mimo że też lekko teenage, mamy Gotham i w końcu po takim czasie od info o pomyśle na produkcję Kryptona dostajemy serial. Tylko się cieszyć bo oprócz filmów ze stajni DC nie wychodzi wiele dobrego na tym polu.

użytkownik usunięty
Manowski1979

Zacząłem oglądać pierwszy odcinek sceptycznie nastawiony, chociaż nie chciałem być. Jak na razie nie mam zdania, ale jestem gotowy oglądnąć drugi odcinek.
Zastanawiam się, czy Seg-El trafi kiedykolwiek (w ramach serialu) na Ziemię i czy zostanie pokazana jego przemiana pod wpływem naszego Słońca. Oglądając pierwszy odcinek miałem nadzieję, że zobaczę coś takiego pod koniec i to naprawdę byłaby zachęta do kontynuowania. A tak, coś czuję, że to nigdy nie będzie miało miejsca, albo w finale ostatniego sezonu... a szkoda.

Manowski1979

na polu filmów też nie wychodzi nic dobrego poza Nolanowską Trylogią ;) jestem po 3 odcinku, serial zjadliwy i dość ciekawy ze względu na Brainiaca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones