PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800443}

Księga czarownic

A Discovery of Witches
7,1 12 363
oceny
7,1 10 1 12363
Księga czarownic
powrót do forum serialu Księga czarownic

Ma klimat

ocenił(a) serial na 8

Po pierwszym odcinku: specyficzny, wyrazisty, wciągający, z genialną muzyką która sprawia iż kilka razy czułam ciarki na plecach. Temat niby oklepany, ale aktorsko zdecydowanie się broni. Ponadto zdjęcia są fantastyczne. Chemia pomiędzy bohaterami niesamowita, a końcowa scena... cóż kupili mnie. Czekam z niecierpliwością na kolejny odcinek.

ocenił(a) serial na 6
esin

Totalnie się zgadzam. Bałam się nieco o chemię między parą Matthew & Diana, ale jest naprawdę dobrze. Ale co by nie powiedzieć Goode gra świetnie. Przyznam, że bałam się nieco o niego i jak będzie wyglądał jako Clairmont. Ale już po pilocie jestem zachwycona. Palmer musi jeszcze trochę popracować, ale wierzę, że w następnych odcinkach będzie jeszcze lepiej.
Fakt, temat oklepany, ale jest znacznie lepiej od tego kiczu CW ;)

ocenił(a) serial na 8
Dead_Bite

Obawiam się tylko, że przesadzą z wątkiem romantycznym. Nie oglądałam wcześniej trailera i szczerze nie wiedziałam w jakim kierunku posunie się cała historia w pilocie. Zobaczymy, mam dzieję że utrzymają poziom, gdyż sam angielski klimat i przepiękne zdjęcia Oxfordu niesamowicie mnie urzekły.

ocenił(a) serial na 6
esin

Romans raczej będzie tutaj bardzo istotny. Mnie to nie przeszkadza ;) Tak, by nie wyskoczyli z czymś głupim. Zdjęcia i ten klimat jest rewelacyjny.

Dead_Bite

Wkręciłam się na maksa. Jak dla mnie rewelacja

ocenił(a) serial na 6
Franka_2

Oglądając trailer na wakacjach nie miałam pojęcia, że aż tak bardzo wpadnę :D No już niedługo czwarty odcinek! :D

esin

zgadzam się zdjęcia, muzyka, gra aktorka na poziomie, ze średniego tematu zrobili arcydzieło

ocenił(a) serial na 8
guga_buzka

Polecam https://www.youtube.com/watch?v=HX2Eha-Sds8. Rob Lane jest geniuszem :)

ocenił(a) serial na 6
guga_buzka

Nawet oceniłam na 10, choć wiem, że to nieco przesadzone. Ale Matthew i Diana to dla mnie prawdzie cudo.

ocenił(a) serial na 10
Dead_Bite

Zgadzam się. Czytałam wszystkie części. I film mnie urzekł. Tylko czemu jeden sezon, kiedy następne odcinki?

ocenił(a) serial na 6
malami1313

Będzie drugi i trzeci sezon. Drugi ma być jakoś pewnie na jesień tego roku ;)

ocenił(a) serial na 10
Dead_Bite

ooooooojjjjjjjjjj dopiero na jesieni, no to się naczekam !!! Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) serial na 8
esin

nie wiem czemu wszystko się robi ostatnio na jedno kopyto
nie mówię że serial jest zły ale czemu wszystkie filmy / seriale robi się pod nastolatków
wilkołaki / vampiry to w sumie taki justin bieber zaraz z obcego też zrobią pluszaka do przytulania
kiedy ostatnio ktoś widza film/serial żę vampiry/wilkołaki to niebezpieczne stworzenia

ocenił(a) serial na 6
miked1981

Matthew i Biber?! Co? To nie te klimaty. Są tu te stworzenia, ale one nie przypominają tego czegoś jak Zmierzch, czy Pamiętniki.

esin

Szkoda, że 4 odcinek bardzo słaby, bardzo się zawiodłam :( A aktorka grająca Dianę zaczyna mi działać na nerwy troszkę...

ocenił(a) serial na 8
sveva-

Niestety zgadzam się. Ostatni odcinek przypomiał mi raczej tanie romansidło. Znaczny spadak poziomu w porównaniu do początków serialu. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe zachwianie.

ocenił(a) serial na 6
esin

też widzę wyraźny spadek poziomu w 4 i 5 odcinku niestety.... rzeczywiście zaczyna być tanie romansidło :( a pierwszy odc. był dla mnie mega :)

ocenił(a) serial na 6
ania1231

ania1231 zgadzam się z Tobą, kolejne odcinki zjeżdżają w dół. Niestety

ocenił(a) serial na 9
esin

Z ciekawości włączyłam ten serial bo dużo szumu w necie było o nim i chciałam się przekonać czy warto poświęcić wieczór żeby to obejrzeć.i tak mnie wciagnelo że w jeden wieczór pochłonęłam serial i czekam na więcej.jest świetny.niby już tyle jest seriali jest w tematyce wampirów A tu jednak coś innego pokazują.autor książki na podstawie której zrobiono serial jest naprawdę pomyslowy A realizacja serialu przez netflixa też swietna

maja9128

Czy na pewno piszesz komentarz o serialu o którym jest mowa w temacie. Nie wiem kto realizował serial, ale jest dostępny w HBO GO, brakuje tylko 2 ostatnich odcinków które czekają na premierę w serwisie. Więc nasuwa się pytanie jak mogłaś oglądać cały sezon na Netflixie?

loek

Na Netflixie już były wszystkie odcinki, tzn. 8. Też obejrzałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones