serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Księga czarownic

A Discovery of Witches
2018 - 2022
1 godz.
7,1 12 115
ocen
7,1 10 1 12115
Nowy serial fantasy opowiadający o współczesnej czarownicy, która próbuje odkryć tajemnicę starego manuskryptu. więcej mniej
Księga czarownic zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Księga czarownic
Zwiastun nr 2 (sezon 3, polski)
Księga czarownic
Zwiastun nr 1 (sezon 2, polski) 1:03
Księga czarownic
Spot nr 1 (polski) 0:37
nr 2 (sezon 3, polski) 2021-12-21T10:25:12 https://fwcdn.pl/webv/99/77/59977/59977.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/43/800443/KSIEGA_CZAROWNIC___ZWIASTUN_NOWEGO_SEZONU___HBO_GO.vp9.1080p.webm

Diana Bishop (Teresa Palmer) jest niezwykle bystrą i błyskotliwą wykładowczynią historii na Oxfordzie. Kobieta jest również czarownicą, ale robi co może, aby zapomnieć o swoim pochodzeniu. Wszystko zmienia się jednak w dniu, w którym wchodzi w posiadanie tajemniczego manuskryptu. Aby rozwikłać związaną z nim zagadkę, historyczka podejmujeDiana Bishop (Teresa Palmer) jest niezwykle bystrą i błyskotliwą wykładowczynią historii na Oxfordzie. Kobieta jest również czarownicą, ale robi co może, aby zapomnieć o swoim pochodzeniu. Wszystko zmienia się jednak w dniu, w którym wchodzi w posiadanie tajemniczego manuskryptu. Aby rozwikłać związaną z nim zagadkę, historyczka podejmuje współpracę z enigmatycznym genetykiem, Matthew Clairmontem (Matthew Goode). Szybko okazuje się, że i on skrywa mroczną rodzinną tajemnicę - jest wampirem. Ich wspólne poszukiwania sprawiają, że kruchy pokój, który od wieków panuje między czarownicami, wampirami, demonami oraz ludźmi jest zagrożony.

Matthew Goode złamał kość w dłoni podczas kręcenia jednej ze scen w Bibliotece Bodlejańskiej.
W ramach przygotowania do roli Teresa Palmer ćwiczyła z Deborah Harkness obchodzenie się z XVI-wiecznymi książkami. Praktyka składała się z przewracania stron, otwierania i zamykania zapięć oraz dotykania i wąchania skórzanych opraw i stron książek.
Zdjęcia do serialu były kręcone w Wenecji (Włochy), Oksfordzie i Bristolu (Anglia, Wielka Brytania) oraz Cardiff i na terenie zamków Carew Castle, St Donat's Castle (Walia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych