Księga czarownic
powrót do forum 3 sezonu

CHEŁM

ocenił(a) serial na 10

Czy ktoś wie gdzie znajduje się/ jak nazywa się budynek w okolicach Chełma z ostatnich odcinków?

klaudiele

Pewnie nie w Chełmie tylko gdzieś w Anglii

katarzynagied

Napisy w środku, jak i na zewnątrz budynku, są po polsku, więc może faktycznie to gdzieś u nas.

Virganius

Akurat napisy są ewidentnie nałożone komputerowo. W dodatku nieudolnie wykorzystali tłumacz Google ("bezpieczeństwo witryn zaczyna się tutaj")

ocenił(a) serial na 7
klaudiele

Ja coś szperałam, ale jak wpiszecie VR1844 to pokazuje się budynek w Anglii. Także nie wiem ile tu ściemy, a ile prawdy. Nie wiem czy ktoś zauważył, ale najpierw była mowa o Lublinie, a potem Chełm. Ktoś wie czy w książce też był ten wątek? Niestety nie czytałam, więc serial jest moim jedynym źródłem.

ocenił(a) serial na 8
Marth96

Oni od początku pisali coś o Lublin Region jako o województwie Lubelskim. Ale fakt, artykuł wskazuje, że to jednak nie u nas było kręcone.

Marth96

Jestem z Chełma i takiego obiektu w okolicy nie ma. A w książce finałowe i decydujące wydarzenia rozgrywają się właśnie w Chełmie. Szkoda że ekipa filmowa nas nie odwiedziła.

Marth96

Po wpisaniu VR 1844 wyskakuje mi słodownia w Lublinie

klaudiele

Z tego artykułu https://www.atlasofwonders.com/2018/08/a-discovery-of-witches-where-filmed.html wynika, że opuszczona forteca w Chełmie była kręcona w Pembroke Dock (Walia). Natomiast las oznaczony jako VR1844 to efekt CGI w serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones