Księga czarownic
powrót do forum 3 sezonu

Jestem bardzo zawiedziona, że brak tłumaczenia lub napisów w języku polskim.
Co to za premiera po polsku skoro nie ma tłumaczenia.

Izabela_Andrusiow

Również tego nie rozumiem.. wykupilem specjalnie subskybcje a tu takie rozczarowanie..
Polska premiera bez polskiego języka i napisów..żenada!

ocenił(a) serial na 8
kamilloo0089

Nie wiem po co ja to Hbło kupowałam , mogli dać znać że Polska premiera będzie po angielsku szkoda kasy

ocenił(a) serial na 8
basiula9

planowali że będzie po polsku ale tłumaczenie robi firma zewnętrzna i nie wywiązała się z umowy

stoper91

To jest HBO nie jakaś regionalna tv, jedna z największych platform więc jakoś mi się wierzyć nie chce że firma zewnętrzna nie wywiązuje się z umowy a oni wstawiają serial w Polsce z jakimkolwiek brakiem j. Polskiego. Zwykły Kowalski mając firmę i zobowiązania wie że jak coś lub ktoś się nie wywiązuje z umowy to zmienia się firmę biorąc pod uwagę że takich firm są tysiące na rynku, mogli nawet przesunąć premierę a dopiąć na ostatni guzik a tak zrobili z siebie debili a z nas frajerów. Powiem tylko tyle... korzystając z kilku platform płacąc za to pierwszy raz w życiu spotkałem się z sytuacją że w Polsce dodany został film czy serial bez jakiegokolwiek tłumaczenia pl

ocenił(a) serial na 8
Izabela_Andrusiow

Na Hbo dodają język polski około 48 godzin po premierze. Czasem bywa jakieś opóźnienie ale to rzadkość.

wziernick

Ja rozumiem ale dlaczego tylko 7 odcinków ? skoro wszedzie jest napisane że 3 sezon skłąda się z 8 odcinków ;/

Damian_Niewazne_filmweb

z siedmiu, tak jest przynajmniej na imdb.

Damian_Niewazne_filmweb

Netfilm (strona13) podaje że ma być 10 odcinków

Damian_Niewazne_filmweb

Miało być 8 odcinków a dodali 7 a z ostatnim jak zwykle przetrzymają kilka miesięcy zanim dodadzą , wyruchają nas jak z brakiem spolszczenia. HBO dało dupy z tym brakiem pl i nie wiem czy są tak naiwni czy czują się tacy mocni biorąc pod uwagę dzisiejszą konkurencję platform, ja jak i kilka tysięcy osób już im nie zaufam, jak tak robią w uja to dziękuję

ocenił(a) serial na 7
Krisdom

Tak to prawda to niepoważne :-(

ocenił(a) serial na 7
Krisdom

Tak to prawda to niepoważne :-(

ocenił(a) serial na 8
Krisdom

Podobnie było, jak się te dwie platformy cyfrowe łączyły, to któryś z zarządu pokombinował, że można klientom okroić dostępne kanały. I dopiero jak się ludzie masowo zaczęli wypisywać, to zdaje się, ten kacap wyleciał na zbity pysk. Może przyszedł czas na HBO? :)

ocenił(a) serial na 10
Krisdom

Ja nadal czekam na resztę odcinków serialu Nierealne...

GreenJaden

Naprawdę słabe to HBO.

Izabela_Andrusiow

Napisałem email do HBO. Odpisali:

(...) Napisy polskie oraz lektor w przypadku odcinków premierowych są dodawane do 48 godzin od premiery. Czasami jednak ze względu na późne dostarczenie materiałów, tłumaczenia również zostają opóźnione ze względu na warunki umów licencyjnych i fakt, że HBO GO zamawia niezależne tłumaczenia. Cały ten proces może wpływać na czas dodania napisów oraz polskiej ścieżki dźwiękowej do trzeciego sezonu serialu pt.: "Księga Czarownic".

Izabela_Andrusiow

Dzień dobry, dzisiaj mija 4 dzien od premiery a polskiej wersji jak nie było tak nie ma..

Ech.

ocenił(a) serial na 10
anna_anna_14

Jest tłumaczenie i napisy

ocenił(a) serial na 8
lillabez

niestety tylko pierwszych dwóch odcinków ale lepsze to niż nic

ocenił(a) serial na 9
stoper91

To lepiej żeby co tydzień wrzucali jeden odcinek z tłumaczeniem i napisami jak kto woli. A nie tak jak to zrobili, tylko wkurzyli wszystkich.

ocenił(a) serial na 7
Izabela_Andrusiow

6 i 7 odcinek jeszcze bez tłumaczenia i napisów

ocenił(a) serial na 7
oskar81

Wszystkie odcinki już przetłumaczone

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones