PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803565}

Ku jezioru

Epidemiya
7,0 19 243
oceny
7,0 10 1 19243
Ku jezioru
powrót do forum serialu Ku jezioru

Absurdalne decyzje bohaterów i zwrotów akcji. Czasem aż głowa boli jak bohaterowie są „ bystrzy jak woda w toalecie” . Chociaż można obejrzeć bo ciekawy pomysł z wirusem. Taki walking dead ale w słabszej wersji. Obejrzałem cały sezon ale jakby były ze 3 to bym się chyba poddał . Ratuje go to ze to tylko 8 odcinków .

ocenił(a) serial na 5
LuisLoren

oj tak. trochę się trzeba było przemęczyć, żeby obejrzeć ten pierwszy:) chińskiej edycji już chyba nie zniosę...:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
LuisLoren

Jak można ten film porównać do twd??

ocenił(a) serial na 4
LuisLoren

Jestem na trzecim odcinku, ale jak dotąd zgadzam sie z Twoją opinią. Dlaczego wszystkie kobiety w tym serialu zachowuja sie jakby byly niezrownowazone? W obliczu smiertelnego zagrozenia bohaterowie zachowuja sie bezmyslnie. Obecnie ogladam jak siedza w samochodach z wlaczonymi silnikami, bo jedno z trzech aut sie popsulo. Nikt nie wpadl na to, by 9 osob wsiadlo do 2 samochodow, bo tyle im zostalo? Następnie wpadają na pomysl zeby 5 osob pojechalo po 3 kolejne jednym samochodem? To ma poziom The Walking Dead, nie wiem czy przebrne przez do konca.

ocenił(a) serial na 2
LuisLoren

Dokładnie ! Nazwałbym ten film ,,Co robić żeby nie przetrwać "

ocenił(a) serial na 2
marta_19877

2 odcinki, to max na co nas stać. Nie da się tego oglądać, bo nie da się polubić tej bandy kretynów będących głównymi bohaterami. I ta pizgnięta eksżonka na samym początku. Własnej matki do domu nie wpuściła, bo tak bała się zjadliwego wirusa, a tuż po dotykaniu osoby zarażonej rozsmarowała sobie całego wirusa po ryju, a potem wymacała nim swoje dziecko. No to już mogła tę matkę równie dobrze wpuścić :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones