Ku jezioru (2019)
Ku jezioru: Sezon 1 Ku jezioru Sezon 1, Odcinek 8
Odcinek Ku jezioru (2019)

Odcinek 8

Episode 8 51m
7,2 369
ocen
7,2 10 1 369
Ku jezioru
powrót do forum s1e8

Spoiler, wątek dotyczy ostatniej sceny serialu


Ktoś się orientuje kto to był? Co to za język? Kitajce? Wydawało mi się, że słyszałem chiński w innych produkcjach, ale tutaj miałem wrażenie, jakby ktoś puszczał dialog od tyłu:P Może Mongołowie? Albo jeszcze kto inny?

ocenił(a) serial na 9
patrolowaty

Ewidentnie Chińczycy. W mojej opinii szukali załogi rozbitego samolotu.

patrolowaty

Chińczycy

ocenił(a) serial na 9
patrolowaty

Najprawdopodobniej byli to Chińczycy ponieważ pilot samolotu który się rozbił (ten chory co go tłumaczyła apka w telefonie) miał mundur z flagą Chińskich sił powietrznych, a żołnierze na skuterach śnieżnych mówili po chińsku tylko mieli modulatory głosu aby nikt nie rozumiał tego co mówią. Ponadto karabinek na plecach jednego z nich to prawdopodobnie używane przez Chińską Armię Type 95 albo 97, ciężko powiedzieć bo nie są oryginalne tylko przerobione.

bombowo

Dzięki! Zdanie o modulatorach to było to, czego potrzebowałem:) dzięki też za pozostałe szczegóły. Wątpliwości miałem tylko dlatego, że to nie brzmiało jak chinski, teraz wiem dlaczego:) dzieki

ocenił(a) serial na 9
patrolowaty

Trochę późno odpisałem ale właśnie skończyłem oglądać ten serial, bardzo fajny i czekam na kontynuację. A wracając jeszcze do tematu to w napisach (akurat w polskich nie ma) jest napisane że mówią po chińsku.

ocenił(a) serial na 7
patrolowaty

swoją drogą ciekawe jak twórcy chcieli wyjaśnić obecność chińskiego wojska niemal przy samej granicy z Finlandią. W życiu nie uwierzę, że podbili całą Rosję, to byłby koszmar logistyczny.

ocenił(a) serial na 9
Ingvarion

Może przetransportowali tylko tych żołnierzy żeby przeprowadzili rozpoznanie na terenie objętym epidemią ale samolot który się rozbił musiał lądować w Rosji bo żaden chiński myśliwiec nie ma takiego zasięgu. Albo to agenci jakiejś chińskiej ambasady. Rząd Rosji raczej nie upadł ponieważ były komunikaty spoza strefy ze żołnierze zabierający ludzi i mówiący o ewakuacji nie są już pod rozkazami z góry i nie powinno się ich słuchać. jeszcze w kwestii wojny to w kilka dni by nie byli już przy Finlandii. Kilka miesięcy by musieli szlaki logistyczne ustanawiać.

Ingvarion

A po kiego grzyba mieliby podbić Rosję i to jeszcze w trakcie epidemii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones