Kulawe konie
powrót do forum 1 sezonu

Tym razem nie było gejów, transów, czy lesbijek, pewnie w 2 sezonie nadrobią, ale głównie kobiety, które zarządzały całą masą męskich kretynów, co było tak pakowane na siłę, że aż się wymiotować chciało od nadmiaru. Do tego porwanie mocno postępowego muzułmanina przez bandę angielskich "patriotów", czyli terrorystów :) Całość jak widać niesamowicie durna.

Co było dobre, sprawna realizacja i genialny Gary Oldman, który uratował serial przed śmietnikiem.

ocenił(a) serial na 8
krzysztofjaroszek

Czemu "zniszczony"?
Na razie jestem na s01e04 i serial jest świetny ale wlazłem tu, choć bałem się spojlerów, bo właśnie szukałem tematu jak twój o w pełni się z tym zgadzam :) Prawie wszyscy faceci są idiotami albo odrażający, wszystkie kobiety są "stronk woman" i najlepiej nadają się do zarządzania służbami albo byciem szpiegami. Tak samo ten wątek z białymi nacjonalistami, przecież to nienormalny świat, że w czasach narastającego islamoterroru wmawia się ludziom, że problemem akurat jest biały nacjonalizm.
Oglądam sobie odc4 i właśnie po raz pierwszy pojawił się zwierzchnik twardej jak skała wicedyrektor czyli główny dyrektor służb - jeszcze twardsza "stronk woman" i do tego czarnawa. Nie wytrzymałem i musiałem tu zajrzeć :)

ocenił(a) serial na 10
Salmonella

Masz nieswieze informacje, problem islamskich terrorysow przynajmniej w uk zostal 'wyczyszczony' ale zaniedbano tym samym inne zagrozenia. Polecam brytyjska prase i przewertowanie tego tamatu z ostatnich kilku lat,

ocenił(a) serial na 8
marti_no

Dla mnie bzdura, problemu islamskiego terroryzmu nie da się wyczyścić bo jest na podłożu religijnym a nie kulturowym czy materialnym. Nikt też nie twierdzi, że nie ma innych zagrożeń ale skala jest nieporównywalna. Mówię o terroryzmie a nie przestępczości zorganizowanej.

ocenił(a) serial na 1
krzysztofjaroszek

Przyszedłem sprawdzić (już po pierwszym odcinku), czy też ktoś to zauważył. Ciężko teraz coś znaleźć, co nie byłoby skażone poprawnością polityczną.

krzysztofjaroszek

A "terrorzym rodzimy" mówic Ci coś? Poza tym terroryzm islamski już sie mocno oklepał. Poza tym wg mnie Homleand niemal wyczerpał temat Wg mnie dobrze wybrany motyw fabularny i co odcinek/sezon to ciekawiej. Mózg masz wyprany z nienawiści i szukasz do czego by się tu dowalić.

zeicc

Poważnie? Widzisz gówno i myślisz że to czekolada? Bywasz na zachodzie? Widziałeś co się dzieje od czasu ostatniego ataku Hamasu, na ulicach Londynu (między innymi)? Poza tym mózg wyprany z nienawiści jest przepełniony miłością.

Hans_24

Oklepał sie w kinie, nie w rzeczywistości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones