PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=378865}

Kumple

Skins
7,8 87 994
oceny
7,8 10 1 87994
6,8 6
ocen krytyków
Kumple
powrót do forum serialu Kumple

Seriale w stylu Skins

ocenił(a) serial na 8

Po prostu pokochałam Skins, 1,2 sezon świetny :D:D

3 jak dla mnie beznadziejny, kompletnie zawalili tymi nowymi bohaterami i zrobili z tego coś w stylu American pie
Mam pytanie- czy ktoś oglądał i może mi polecić jakiś serial w stylu skins?

dina95

odnośnie 3 sezonu miałam dokłądnie takie same odczucia jak ty po obejrzeniu
pierwszych 3,4 odcinków ale jak sie przyzwyczaisz do nowych bohaterów jest
tak samo dobre jak dwa poprzednie jeśli nie lepszy

dina95

nie ma serialu podobnego do skins, dlatego ten serial jest taki fajny.
3 i 4 sezon zacznij ogladać nie myśląc o starej generacji, wtedy moze wydac się nawet fajny, ale tak czy siak to już nie skins.

ocenił(a) serial na 8
MarySue

Tak się spodziewałam, że niestety nic tak fajnego jak skins nie znajdę... ale trudno
co do 3 sezonu - obejrzałam, ale po prostu z powodu nadmiaru wolnego czasu, to już nie to samo :))
za 4 sezon się jednak nawet nie zabieram

ocenił(a) serial na 8
dina95

jest podobny serial, ale wydaje mi się ze nie ma napisów do niego.

http://www.filmweb.pl/f484439/Inbetweeners,+The,2008 - Polecam

ocenił(a) serial na 7
dina95

z początku 3 sezon też wydawał mi się za bardzo przerysowany. Polecam obejrzyć 4 sezon bo wszystko wywraca się w nim do góry nogami jak w drugim sezonie ;) Poza tym 'beznadziejne, nawet nie obejrzę' nie jest chyba zbyt dobrym podejściem.

dina95

Może "Gossip Girl"? Na pewno mniej odważny bo jednak amerykański, ale za to dużo "ładniejszy" pod względem wizualnym - świetne ciuchy, piękne mieszkania itp. Życie bogatej młodzieży w Nowym Yorku, imprezy, przyjęcia, intrygi, pieniądze. Kilka świetnych wyrazistych postaci. Ja polecam :)

dina95

Właśnie zauważyłam że masz avatar z Blair więc pewnie oglądasz Gossip Girl :D No to nic :D

lalala_2

gossip girl to zupełnie coś innego.
właśnie w skinsach jest fajne to, że tam nie ma pięknych i bogatych nastolatków. my, normalna młodzież możemy się z nimi bardziej utożsamiać.

ocenił(a) serial na 8
MarySue

Tak, oglądam Gossip Girl i właściwie czekam teraz na 13 odcinek 3 sezonu. Gossip Girl to jednak co innego, oczywiście Blair i Chuck są świetni, tyle że troche mnie już zmęczył 3 sezon. Jakoś skins oglądało mi się tak fajniej, bardziej mnie zaciekawiło.
Obejrzałam też 90210 jakieś 2 pierwsze odcinki jednak przy trzecim wysiadłam.... totalnie nie w moim stylu.
Inbetweeners - dziękuje za propozycje, zapowiada się fajnie, szukam jednak napisów jak na razie.
Muszę się też przyznać, że i tak chyba zawsze najbardziej kochać będę Supernatural- nigdzie nie znajdziesz chyba takiego idealnego połączenia- horroru,s-f,komedii i dramatu.

ocenił(a) serial na 7
MarySue

Pozwolę sobie się nie zgodzić. Większość postaci w Skins jest piękna :) Tak to już jest z kinem i telewizją. Uroda ułatwia wstęp do aktorstwa. Nie żeby to było coś złego, w końcu "jest na czym oko zawiesić". Jedynie Sid jest stylizowany na nieśmiałego, przeciętnego chłopaka, no i może Cassie też nie jest posągową pięknością, ale brzydką bym jej nie nazwał, ma w sobie urok.

ocenił(a) serial na 9
dina95

sugar rush z pewnością będzie dobrym tytułem ;)

ocenił(a) serial na 8
nie_loguje_sie

o dziękuje bardzo :D:D
już znalazłam napisy i teraz tylko czekać aż się ściągnie :D:D

ocenił(a) serial na 9
dina95

aha jeszcze mi się przypomniało, shameless też jest podobne do skins, ale niestety nie ma polskich napisów... są ale angielskie do 1,2,4 i 5 sezonu, a do 3,6 i 7 niestety nie ma... Chyba, że znasz dobrze hiszpański to już masz wtedy do wszystkich sezonów napisy xD:
http://www.tvsubtitles.net/tvshow-193-1.html

ocenił(a) serial na 9
nie_loguje_sie

co do sugar rush to na youtube nawet jest po polsku i nie musisz ściągać :D
http://www.youtube.com/watch?v=UyuxHbw0AvE

ocenił(a) serial na 8
nie_loguje_sie

na razie oglądam 1 odcinek sugar rush i całkiem spoko się wydaje :):)

ściągnęłam też britannia high - jako fanka Maxxiego <3
Tyle że napisów nie mogę nigdzie znaleźć.

ocenił(a) serial na 8
dina95

I tak sobie ściągam, na komputerze to zawsze jakoś lepiej, potem sobie na CD zgram i dodam do reszty kolekcji seriali. :D:D:D

ocenił(a) serial na 10
dina95

Skins, to raczej najlepszy serial jaki widziałam ; ) ale również bardzo podobał mi się serial 'Szkoła Złamanych Serc'- kazdy sezon miał w sobie to coś pomimo licznych zmian bohaterów. Pomimo iż to dość stary serial także polecam ^^

ocenił(a) serial na 8
Madzi16

Kojarzę, oglądałam kilka odcinków przypadkiem gdzieś w telewizji :D:D
całkiem fajny ;)

ocenił(a) serial na 10
dina95

Tak, tlyko niestety nasza polska telewizja tak docenia nas, młodzież i puszcza fajne seriale gdy przebywamy w szkole ; ) bo z tego co wiem odcinki emitowane są o 10.30

ocenił(a) serial na 10
dina95

zdecydowanie MISFITS ! ( ah ta brytyjska młodzież ; pełna nałogów , ciągle bluźniąca i kochająca się gdzie popadnie ) dodatkowo nuta sci-fi , mnóstwo genialnych tekstów i wartka akcja .

dina95

Szczerze to ja nie spotkałam się z żadnym innym, podobnym do Skins serialem. Jest na pewno jedyny w swoim rodzaju (Żadne amerykańskie seriale jak Gossip Girl, 90210, Glee itp. nie są z tym do porównania - zupełnie inny klimat. humor, obyczajowość ) Radzę szukać tylko i wyłącznie w kinie brytyjskim, by znaleźć coś podobnego :)

ocenił(a) serial na 8
hellomaja

Dokładnie.Produkcje brytyjskie to moje absolutnie ulubione, nigdzie indziej nie ma takiej naturalności, realizmu i odwagi, jeśli chodzi o poruszane wątki.Amerykanie strasznie wszystko wygładzają, ugrzeczniają i cenzurują.
A najbliższym Skins klimatem serialem, z jakim się spotkałam, było wymieniane już Misfits - tak samo jak w Skins, nieugrzecznione, oryginalne, interesujące postaci i przegenialne dialogi:D

dina95

Shameless US, jest amerykańską i choć sama w to nie wierzę- lepszą wersją Shameless UK ;) Świetny serial, naprawdę- sezon obejrzałam w niecałe 2 dni ;)

ocenił(a) serial na 9
Georgie

Ze swojej strony moge polecic hiszpanskie El Internado. Jest troche w innym stylu ale bardzo wciaga

ana9393

MISFITS MISFITS MISFITS ! ! ! moje dwa ukochane seriale SKINS I MISFITS

ocenił(a) serial na 9
grduczek

Ostatnio pojawił się australijski serial dla młodzieży inspirowany Skins. Jak dla mnie serial jest lepszy od 3gen Skins, jest mniej postaci, wszystkie dadzą się lubić, na razie jest może trochę lżejszy od Skins, ale przyjemnie się ogląda. Serial nazywa się SLiDE

Monika2903

coś ty trzecia generacja i czwarta skins jest cudowna! to całe slide to jakieś gówno, jak możesz porównywać to do skins <3!

ocenił(a) serial na 9
grduczek

a od kiedy jest 4 generacja Skins? jeżeli chodzi Ci o sezony, to ja też najbardziej lubię 3 i 4, ale 5 kompletnie nie przypadł mi do gustu. Napisałam porównanie dlatego, że sami twórcy przyznali, że inspirowali się Skins. Wiadomo, że to nie przebije nigdy pierwszych dwóch generacji Skins, ale napisałam tylko, że przyjemnie się ogląda. Klimat jest zupełnie inny, ale w wolnej chwili można obejrzeć.

ocenił(a) serial na 10
Monika2903

Jest serial podobny do skins, tylko on jest tylko i wyłącznie po Hiszpańsku. Nigdzie nie ma Polskiego lektora ani napisów. Ten serial to Física o química. On opowiada o życiu uczniów i nauczycieli pewnej szkoły. Bardzo wyraźnie przewija się tam wątek gejowski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones