PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318187}

Kyle XY

7,1 13 065
ocen
7,1 10 1 13065
Kyle XY
powrót do forum serialu Kyle XY

UWAGA SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jestem na drugim sezonie i tu pojawiła się dziewczyna która tak "powstała" jak Kyle. Tymczasem już w pierwszym sezonie i to w pierwszym bodajże odcinku gdy znaleziono Kyle'a i policja go zabrała do ośrodka była wzmianka o nagiej znalezionej dziewczynie, błąkającej się po mieście. To była wiadomość w radio, zdaje się samochodowym, kogoś z "rodziców" Kyle'a lub policjanta, ewentualnie radio albo tv w domu jego "rodziców" ale raczej to pierwsze. Pamiętam, że ten kto przy tym był właściwie nie zwrócił na to uwagi, nie było z jego strony żadnej reakcji. To była tylko taka wzmianka dla widzów aby się zainteresowali na przyszłość. No i tak właśnie czekałam na pojawienie się ów dziewczyny ale nie na takie jakie w końcu miało miejsce, czyli nie na jej wyjście inkubatora po zniszczeniu bazy firmy przez Fossa . Jak ona mogła dopiero teraz to zrobić skoro już w pierwszym sezonie to się stało? Skoro już kilka miesięcy czy nawet rok temu biegała więcej niż toples po asfalcie :D hmmm? Czyżby reżyser albo ktoś tam inny zawiadujący serialem zmienił zdanie w trakcie?

ocenił(a) serial na 10
777temida

to na pewno było w TV w domu i też się nad tym zastanawiałam może twórcy chcieli to jakoś wykorzystać ale im nie pykło bo Jessy tak jak mówisz pokazała sie dopiero wtedy jak Kyle był już długo z Tygerami ..
może twórcy zmienili zdanie..

jessyxx

Dzięki za info. Głupio im to wyszło.

ocenił(a) serial na 10
777temida

wiesz moze mniej wnikliwi nawet nie zauważyli ale mnie to też właśnie zastanawiało..
po prostu ten wontek im nie chwycił..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones